Yerel
Giriş Tarihi : 22-10-2022 10:39

Organizer Firması Hizmete Açıldı

Organizer Firması Hizmete Açıldı

Organizer firması dün saat 14.00’de açılış töreni ile hizmet vermeye başladı. Firmanın sahibi Nursel Karacan, çikolata, çiçek satışı ve organizasyon alanında hizmet vereceklerini belirterek açılışa katılan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Artvin Belediye Başkan Vekili Gökhan Atabey, İnönü Caddesinde organizasyon alanında hizmet verecek olan Organizer firmasının açılışına katıldı. İşletmesinin açılış programında konuşma yapan Başkan Vekili Atabey; Organizer firmasının, İşletme sahiplerine hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazançlar sağlamasını diledi. Açılış programı, kurdele kesiminin ardından işyerinin gezilmesi ile son buldu.

Artvin’de yeni bakışlara, yeniliklere, yeni işlere adım atmak için Organizer firması ile anlaştıklarını Nursel Karacan “Organizer firması ile yeni bir adım atmak için başvurduk. Yeni bakışlara, yeni işlere adım atacağız inşallah. Daha yeni bir yüzle daha geniş açılara açılabilmek için bu gerekliydi. Sektör yenilendiği için yeni çağın organizasyon firması olması açısından Organizer firmasını düşündük. Her şey değişiyor, her şey yenileniyor” ifadelerini kullandı

78 tane çikolata çeşitleri olduğunu sevgiliye, nişana, doğuma gibi çeşitli yerlere göre çeşitlerin seçildiğini belirterek “Çikolata reyonu bölümü de açıldı. 78 tane çikolata çeşidimiz var. Sevgiliye, doğuma, nişana götürülecek çikolataları ayarlamaya çalıştık. Fuar yapmıştık, 2022 Fuarı yapmıştık. Gelinlikçisinden tutun kuaförüne kadar hepsini burada toplayacağız, hepsini bir araya getireceğiz. İnşallah Artvin’deki müşterilerimizi daha dışarı kaçırmayacağız. Bu kapıdan içeri giren bütün müşterilerimiz, çiçeğinden, çikolatasında, organizasyonundan gelinliğinden kuaförüne kadar tüm masraflarını tek kalemde çıkarabilecek. Bu anlamda ortak çalışma yapacağız. Bakalım gelecek ne gösterecek? Yeni evli çiftlere buradan Allah kolaylık versin diyoruz. Doğru bir seçim yapın boşuna para harcamayın diyoruz” diye konuştu.

Dilan Şahinbaş

Artvin'de HaberArtvin'de Haber