Yerel
Giriş Tarihi : 29-12-2022 12:53

Önder AVM açılışına yoğun ilgi

Önder AVM açılışına yoğun ilgi

Hopa’da market sektöründe hizmet verecek olan Önder AVM’nin açılışı gerçekleşti. Açılışa Artvin protokolünden önemli isimler katıldı.

Hopa Sundura Mahallesi Eski Lise Caddesinde girişimci İrfan Önder tarafından hizmete açılan ve mahallenin en büyük alışveriş merkezi unvanını taşıyan Önder AVM, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla, Batum Başkonsolosu Rıza Kağan Yılmaz, Hopa Kaymakamı Gürkan Üçüncü, Borçka Kaymakamı Hakan Contarlı, Ak Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdar Kılınç, çok sayıda siyasi partinin ilçe başkanları, STK temsilcileri ve Hopa halkı katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren İrfan Önder ticaretin en aktif bulunduğu ilçemiz Hopa’da böyle bir girişimde bulunduğum için çok mutluyum ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla da gerçekleştirdiği açılış konuşmasında “Gelişim ve büyüme için atılan her adımın destekçisiyiz ülkemiz için açılan her işletme bizleri daha da geliştirmekte hedeflerimize bir adım daha yaklaştırmaktadır. Bu vesileyle girişimci kardeşimizi kutlar ticari hayatında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı. Konuşmalar ardından dua okunarak kurdele kesimi gerçekleşti.

Artvin'de HaberArtvin'de Haber