YEREL
Giriş Tarihi : 11-05-2021 12:41   Güncelleme : 11-05-2021 12:41

OKUYAN ANNELER” KUTLAMA PROGRAMI YAPILDI

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğünce hayata geçirilen Okuyan Artvin Projesi kapsamında Anneler Günü’ne özel olarak düzenlenen “Okuyan Anneler” kutlama programı yapıldı.

OKUYAN ANNELER” KUTLAMA PROGRAMI YAPILDI

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR’ın katılımları ve açılış konuşmaları ile gerçekleştirilen çevrim içi kutlama programına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılar, Şube Müdürleri, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldılar.

ACAR programın hazırlanmasında emek veren personellere teşekkür ederek başladığı konuşmasında “Sevginin, saygının, şefkatin timsali başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlarım” dedi.

Kutlama programı öğrencilerin seslendirdiği “Benim Güzel Annem” ve “Cennetimsin ” şiirleri, öğrencilerin “Hayatın Şefkat Yüzü” isimli kompozisyon çalışması, özel öğrencilerin anneler günü mektubu ve “Annelerimizden Öğütler” isimli video gösterisinin ardından tamamlandı.

Öğrencilerin kitap okuma sevgisini kazanarak dilimizi doğru ve etkili kullanmalarını sağlamayı, aynı zamanda problem çözme, okuduğunu anlama ve etkili düşünme yeteneklerini geliştirmeyi hedefleyen Okuyan Artvin Projesi “Ekranı Kapat Kitabı Aç”, “Okuyucu Yazar Buluşmaları” gibi düzenlenen birçok etkinlikle devam ediyor.