YEREL
Giriş Tarihi : 24-11-2021 13:19   Güncelleme : 24-11-2021 13:19

Öğretmenlerimizi Yürekten Kutluyorum

Öğretmenlerimizi Yürekten Kutluyorum

 

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu BaşkanıSeçkin Kurt, 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili mesaj yayınladı.

24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili mesaj yayınlayan ARTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kurt mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Millet Mekteplerinin Başöğretmenliğini kabul ettiği gün olan 24 Kasım 1928’den günümüze kutlanan Öğretmen Günü’nün tüm öğretmenlerimize ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dilerim.

Öğretmenlerimizin, geleceğimiz olan çocuklarımızı vatanına, milletine, devletine ve en nihayetinde tüm insanlığa faydalı bireyler olarak yetiştirmek amacıyla üstlendikleri sorumlulukları bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da en güzel şekilde yerine getireceklerine yürekten inanmaktayız. Milletimizin ulaşmış olduğu gelişmiş medeniyetler arasındaki saygın konum değerli öğretmenlerimizin çalışmaları ile mümkün olmuştur. Bir ülkenin geleceği, iyi eğitim veren öğretmenlerin elindedir. En zor şartlarda dahi, ülkenin her köşesine ulaşarak görevlerini aşkla yerine getiren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyen tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Bu vesile ile aramızdan ayrılan öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, kıymetli öğretmenlerimizi yürekten kutluyorum.”