Yerel
Giriş Tarihi : 17-01-2023 15:17

Öğrenciler ücretsiz yemek hizmetinden faydalanıyor

Öğrenciler ücretsiz yemek hizmetinden faydalanıyor

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar 17.01.2023 Salı günü İlçe Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Alp ve İl Millî Eğitim Şube Müdürü Özcan Köse eşliğinde Yusufeli Şehit Hüseyin Salih Parça Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Öğrencilerle dersliklerde bir araya gelen Acar, akademik çalışmalar ve başarı konularında öğrencilerle bir süre sohbetin ardından öğle yemeğinde öğrencilerle birlikte yemeğe katıldı.

Milli eğitim Bakanlığı’nın himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Yeni Yusufeli'de eğitim öğretime devam eden 1446 öğrenciye ücretsiz yemek hizmetinin verildiği okulda öğrenciler ile yemeğe katılan Acar, öğrencilerin bu hizmetten faydalanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu hizmetten faydalanacak öğrenci sayımızın önümüzdeki günlerde daha da artacağını dile getirdi.

Acar, öğrencilerin sağlıklı beslenmesinin ve gelişimlerinin çok önemsediğini belirterek tüm öğrencilerin her konuda her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Acar, öğrencilerin bu hizmetten faydalanmasına vesile olan Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini ifade etti.

Artvin'de HaberArtvin'de Haber