YEREL
Giriş Tarihi : 27-11-2021 13:01   Güncelleme : 27-11-2021 13:16

Nedim Koyuncu Rüzgarı

Nedim Koyuncu Rüzgarı

Geçtiğimiz ay İYİ Parti Gurubunda, Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından parti rozeti takılan Artvinli iş insanı Nedim Koyuncu 21 Kasım Pazar günü Artvin’de partilileri ile yemekte bir araya geldi.

Nedim Koyuncu’nun İYİ Parti’ye katılması, 2023 seçimleri öncesinde Millet İttifakı’nın 2’nci Partisi İYİParti’nin; Artvin’de iddialı olduğunu gösterdi. IYI Parti Artvin İl Örgütü’ne Çoruh Park Düğün Salonunda yemek veren Nedim Koyuncu “Ben bir iş insanıyım korkmuyorum, siz neden korkuyorsunuz” diyerek partililere seslendi.

“Aday değilim ama aday olmak için çalışıyorum”

İYİ Partili iş insanı Nedim Koyuncu yemekte yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

“Partimize gönül vermiş hanımefendiler,beyefendiler,Artvinli hemşerilerim hoş geldiniz sefa geldiniz.

İçinizi rahat tutun arkadaşlar, Sayın Genel Başkanımın teşrifleriyle, kendilerinin ikazlarıyla,bize gelen arkadaşlarımızla, ülkemizin içinde bulunduğu bu durumlardan dolayı çok şükür iyi bir yere geldim. Genel Başkanımız rozeti taktı, beni Artvin’e gönderdi ve dediki git Artvin’i bir araya topla, orda güzel bir il başkanım var, orda çok güzel ilçe başkanlarım var, orada güzel yönetim kurullarım var, git onları bir araya topla. İl başkanım ne diyorsa onu yap. Güzel yerlere patimizi getir. Artvin’den milletvekili ve 1’inci parti olmamızı istedi.

Güzel bir İl başkanım var, güzel bir ilçe yönetimlerimiz var maşallah çok mutlu oldum. Bu işi bitireceğimize emin olabilirsiniz arkadaşlar. Kısaca geliş sürecimi anlatayım, rozeti taktım, geldim Artvin’e.Hemen arkamızdan birkaç yerden fısıltı gazetesi başladı; işte biz adaymışız diye. Artvin’ede aday olarak gelmişim, hatta çanta aday diye bir tabir duydum. Bu içerde olabilecek normal şeyler zaten.Siyasi partilerde bunlar çoktur.

Arkadaşlar beni kimse buraya aday olarak göndermedi.Birincisi bu, ikincisi bende sizin gibi bu partiye gönül vermiş üye olmuş kardeşlerim gibi bir neferim. Çalışmaya geldim Artvin’e. Hiçbir beklentim yok, öncelikle herkes bunu bilsin.Aday değilim. Ha diyeceksiniz, bana niye bu kadar uğraşıyorsun aday olmak için uğraşıyorum. Ona siz karar vereceksiniz ben değil.

Bize neler, neler diyecekler. Ben korkmuyorum.Ben bir iş insanıyım, siz niye korkacaksınız.Hayır ne olmuş yani bir partiye girmekte suç mu var?O partide bizim bu partide bizim.Çünkü orada bütün insanlar bizim insanlarımız.  Biz sabrımızı tutacağız, diyeceğiz ki; tamam paşam, tamam ama biz onların gönlünü alacağız.Bu ülkeyi hep birlikte kurtaracağız. Bu kadının arkasından gideceğiz.

Hep birlikte olduktan sonra yapılmayacak hiçbir şey yoktur.Tıpkı bu kadının yaptığı gibi.”

Malvina BİBİLASHVİLİ