YEREL
Giriş Tarihi : 12-05-2021 11:40   Güncelleme : 12-05-2021 11:40

Nafize Özcan sonsuzluğa uğurlandı

Erzurumda görev yapan oğlu Profesör doktor Besim Özcan’ın yanında olan anne nafize Özcan kalp krizi geçirerek 91 yaşında hayata veda etti.

Nafize Özcan sonsuzluğa uğurlandı

Cenazesi Artvine getirilerek atanoğlu mezarlığında sonsuzluğa uğurlandı.Koronavirüs tedbirleri kapsamında yakın aileBireylerinin katıldığı cenaze 11 Mayıs 2021 Salı günü atanoğlu mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından sonsuzluğa uğurlandı.

Nefize Özcan’ın cenazesine çarşı mahallesi eski muhtarı Sezahir Şahin, Tüm Yerel Gazeteciler derneği Artvin temsilcisi Sami Özçelik ve yakın akrabaları katıldı.

Annesinin vefatı ile ilgili açıklama yapan oğlu Profesor doktor Besim Özcan’

“Annem iki aydır benim yanımdaydı daha önce Ankaradaydı biz beş kardeşiz bütün kardeşlere gidiyor, evlatların yanında kalıyor, hasret gideriyor.

Dün akşam saatlerinde abdestini aldı namazını kılacaktı sonra oturdu ve orada fenalaştığını eşim gördü bana haber verdi ben de 112’yi aradım. 112 Acil 10 dakika içerisinde geldi hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı.

Allah rahmet eylesin ömrü bu kadardı. 10 Mayıs 2021 pazartesi günü vefat etti 11 Mayıs 2021 Salı günü memleketinde Artvin’de atanoğlu mezarlığında onu sonsuzluğa ahirete uğurladık, gönderdik.

biliyorsunuz. Pandemi nedeniyle Cenazelere katılım kısıtlı oluyor. Bu nedenle bir çok Eş, dost akrabalarımıza haber veremedik. ancak duyup bizi arayan başsağlığı dileyen herkese çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Artvin Devlet Hastanesi’nde röntgen teknisyeni olarak çalışan küçük oğlu Seyfettin Özcan’da Özcan ailesi adına kendisini arayan baş sağlığı dileyen dost akraba ve dostlarına teşekkür etti.

Nafize Özcan’a Allah’tan rahmet kederli ailesine sabırlar diliyoruz ruhu şat mekanı cennet olsun.