YEREL
Giriş Tarihi : 25-03-2021 14:15   Güncelleme : 25-03-2021 14:15

Naci Bozkurt güven tazeledi

DEVA Partisi Ardanuç 1. Olağan kongresi yapıldı. Kongrede DEVA Partisi Ardanuç İlçe Başkanı Naci Bozkurt seçildi.

Naci Bozkurt güven tazeledi

DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı Yasin Yılmaz, DEVA Partisi Borçka İlçe Başkanı Ömer Aydemir, DEVA Partisi Arhavi İlçe Başkanı Mustafa Genç ve partililerin katılımı ile DEVA Partisi Ardanuç 1. Olağan kongresi yapıldı.

DEVA Partisi Artvin İl Başkanı Hilmi Yazıcı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Çok kıymetli hanımefendi ve beyefendilerin katılımı ile kongremizi COVİD - 19 tedbirlerine uyarak gerçekleştirdik.

Kongremize iştirak ederek bizleri onurlandıran delege ve üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Kongrede ilçe başkanı olarak güven tazeleyen İlçe Başkanımız sayın Naci Bozkurt

beye ve çalışma arkadaşlarına başarılar ve muvaffakiyetler dilerim.

Ülkemiz, Artvin ve Ardanuç için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kongremize gerek katılarak gerek telefon ile tebriklerini ileterek gerek telgraf ile kutlama mesajı göndererek bizleri onurlandıran; Ardanuç Belediye Başkanı Sayın Yıldım Demir'e Ardanuç Ziraat Odası Başkanı Sayın Ercan Arkadaş'a  Ardanuç CHP İlçe Başkanı Sayın Mesut Aksakal'a, Ardanuç Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Sayın Bekir Aktaş'a

DEVA Partisi’nin kıymetli delegelerine saygıdeğer Ardanuçlu hemşerilerimize ve Sosyal medya üzerinden beğeni ve yorum yapan tüm hemşeri, dost ve arkadaşlara şükranlarımı arz ediyorum.” Dedi.