YEREL
Giriş Tarihi : 23-03-2021 12:26   Güncelleme : 23-03-2021 12:33

MÜSİAD yangın bölgesinde

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Artvin İl Başkanı Celal Öztürk ve il yönetimi Yönetimi Dereiçi köyünü ziyaret etti.

MÜSİAD yangın bölgesinde

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Artvin İl Yönetimi, geçtiğimiz günlerde  yangın felaketinin yaşandığı Yusufeli’ne bağlı Dereiçi köyünü ziyaret ettiler. MÜSİAD Artvin İl Yönetimi, evleri yanan ailelere ziyaret gerçekleştirerek yangın zedelerin ihtiyaçlarını ve isteklerini dinlediler.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Artvin İl Başkanı Celal Öztürk burada yaptığı açıklamada; “Yusufeli’ne bağlı Dereiçi köyünde yaşan yangın felaketi nedeniyle yapmış olduğumuz ziyarette yangın zedelerle istişarelerde bulunduk. Müstakil Sanayici İşadamları Derneği olarak vatandaşın her daim yanında olduğumuz gibi bugün de hemşehrilerimizin yanındayız. Yangında can kaybının olmaması sevindirirken, maddi kayıplarında yerine geleceğini devletimizin yaraları saracağını biliyoruz. Bizlerde üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Tüm halkımıza geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın. Büyük geçmiş olsun” ifadelerini kullandı.