GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-03-2023 10:27

Muhasebeciler Haftası Kutlu Olsun

Muhasebeciler Haftası Kutlu Olsun

Artvin Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ergül İstanbullu 1-7 Mart Dünya Muhasebeciler haftası nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

Artvin SMMMO Başkanı Ergül İstanbullu mesajında öncelikle 6 Şubat tarihinde gerçekleşen Kahramanmaraş merkezli on bir ili etkileyen depremin ardından hayatını kaybeden vatandaşlara rahmet, yaralılara şifalar diledi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün “Hiçbir medeni devlet yoktur ki Ordu ve Donanmasından önce iktisadını düşünmesin” sözleriyle mesajına devam eden İstanbullu “Muhasebe sistemi kurulmadan işletmelerin gelişimi ve rekabet etmeleri mümkün değildir. Muhasebe işletmelere güç sağlayacak en önemli araçtır. Her türlü özveri ile çalışan, ülkenin ekonomisinin bugüne gelmesinde mükelleflere vergi bilinci aşılayarak, kuralları uygulayıp matrahları ve de vergileri belirleyerek büyük katkı sağlayan SMMM, YMM ve şirket, kamu muhasebelerinde görev yapan tüm meslektaşlarıma kolaylıklar dileyerek, 1-7 Mart Dünya Muhasebeciler Haftasını kutluyorum” dedi.

Dilan Şahinbaş

Artvin'de HaberArtvin'de Haber