YEREL
Giriş Tarihi : 07-09-2021 10:43   Güncelleme : 07-09-2021 10:45

Muhammet Yaşar yardım bekliyor

Nöropatik ağrıdan dolayı 3 yıldır uyuyamaz ve birçok faaliyeti gerçekleştiremez duruma gelen Muhammet Yaşar, tedavisi için devlet yetkililerinden ve hayırsever insanlardan yardım bekliyor.

Muhammet Yaşar yardım bekliyor

Anne Gülşen Yaşar, 36 yaşında olan Oğlu Muhammet Yaşar’ın 3 sene önce nöropatik ağrı sendromuna yakalandığını ifade ederek bu hastalıktan ötürü doktor doktor gezdiklerini, oğlunu özel hastanelere götürecek durumlarının olmadığını söyledi. 

Anne Yaşar, sadece eşinin maaşıyla geçindiklerini, evlerinin kira olduğunu, artık gücünün kalmadığını ve bundan ötürü yardım talep ettiklerini, evladının bu durumuna çok üzüldüğünü ifade etti.

Muhammet Yaşar nöropatik ağrıdan kaynaklı çektiği sıkıntıları dile getirerek, 3 yıl boyunca çok acılar çektiğini ve tedavisi için yardım beklediğini dile getirdi. Yaşar, “Sırtımda ve kolumda bitmeyen ağrılar var. Bu ağrılar için bir sürü ilaç kullandım fakat bir faydası olmadı. Tedavi olmam gerekiyor. Bugüne kadar 3-4 hastaneye gittim. Bu hastalığın tedavisi İstanbul’da ve Ankara’da var. Tedavi masrafım yirmi, yirmi beş bin lira olduğu için bu parayı karşılamaya gücümüz yetmiyor. Ağrılardan uyuyamıyorum ve çok acı çekiyorum. Banyo yapmakta sıkıntı çekiyorum.  Ayağa kalkıp gezmekte zorlanıyorum. Birkaç adım atınca yoruluyorum. Artık tedavi olmak ve bu ağrılardan kurtulmak istiyorum. 3 yıl öncesine kadar sırtımda ve boynumda hiç ağrı yoktu. O zamanlar ne iş bulsam çalışıyordum. Yine eski halime dönmek istiyorum. Devlet yetkililerinden ve hayırsever insanlardan yardım talep ediyorum” diye konuştu.

İletişim için: 0537 879 55 93