YEREL
Giriş Tarihi : 21-12-2021 19:28   Güncelleme : 21-12-2021 19:28

Müdür Özkaya’nın Federasyon Ziyareti

Müdür Özkaya’nın Federasyon Ziyareti

Orman Bölge Müdürü Mimar Sinan Özkaya Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığını ziyaret etti.

Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret eden Orman Bölge Müdürü Mimar Sinan Özkaya’yı Federasyon Başkanı Sadettin Dağ ve yönetim kurulu üyeleri Alim Çelik, Yusuf Suat Sevinç, Erol Aslan, İrfan Yıldırım, Necmi Asuman, Berkan Keskin, Coşkun Öztürk, Mehmet Başköylü karşıladı.

Ziyarette Orman Bölge Müdürüne Artvin Ormanspor Kulübü yönetim kurulu üyeleri Alim Çelik ve Aysun Yurttaş ile Personel Şube müdürü Kubilay Tan eşlik ettiler. Ziyaret esnasında Artvin’de sporun daha ilerilere nasıl götürebileceği konuları görüşüldü.  Sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarının neler yapacağı konular ve katkıları neler olacağı değerlendirildi. Gerekirse bir spor çalıştayı yapılarak kimler ne kadar destek verebilir bununla ilgili hazırlıklar yapılabilir fikri tartışıldı.

Orman Bölge Müdürü Özkaya Artvin’de sporun gelişimi açısından kurum olarak ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ve imkanlar ölçüsünde destek vereceklerini ifade ettiler. Başkan Sadettin Dağ ziyaretten dolayı Orman Bölge Müdürüne teşekkür ederek bu ziyaretlerin tekrarının faydalı olacağını belirtti ve ziyaretten dolayı günün anısına Artvin İlinin işlenmiş olduğu taş biblo hediye etti.

Dilan Şahinbaş