SPOR
Giriş Tarihi : 31-08-2022 14:49

Motosiklet Kulübü Üyeleri Ata’nın Huzurunda

Motosiklet Kulübü Üyeleri Ata’nın Huzurunda

Artvin Motosiklet Kulüpleri üyeleri, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yıl kutlamaları kapsamında Türkiye'nin en büyük Atatürk heykelini ziyaret ettiler.

Artvin Motosiklet Kulüpleri üyeleri, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yıl dönümü nedeni ile Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelini ziyaret ettiler.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yıl dönümü münasebetiyle, Artvin Motosiklet Kulübü üyeleri Artvin’de bulunan Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelini ziyaret etti. Yaklaşık 50 motorcu ziyaret öncesi Motosikletlerine Türk bayrağı asarak şehri caddelerini tur attı.

Daha sonra Atatepe’ye giden motorcular burada bulunan Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelini önünde fotoğraf çekendi. Artvin Motosiklet Kulüp Başkanı Hüseyin İnce burada yaptığı açıklamada “Artvin'de Valilik nezdinde yapılan 30 Ağustos Zafer Bayramı Korteji'ne Artvin Motosiklet Spor Kulübü Derneği olarak tam kadro katıldık. 7’den 77'ye tüm motosiklet severlerin beğenisi toplayan kortejde, Kulübümüzün üyelerinin Türk Bayraklarıyla renklendirdiği motorları, tüm Artvin halkının beğenisini topladı. Şehir turundan sonra dünyanın en büyük Atatürk heykelini de barındıran Atatatepe Sosyal Tesislerinde anı fotoğrafları ve Artvin Belediyesi'nin soğuk ve sıcak ikramlarıyla kortejimizi sonlandırdık” ifadelerini kullandı.

Motosiklet tutkunları Atatürk heykeli önünde fotoğraf çekinmesinin ardından program son buldu.

Dilan Şahinbaş

 

AdminAdmin