YEREL
Giriş Tarihi : 05-06-2021 10:45   Güncelleme : 05-06-2021 10:45

MOTİVASYON KONSERİ YAPILDI

Tüm öğrencilere yönelik motivasyon konseri çevrim içi olarak yapıldı.

MOTİVASYON KONSERİ YAPILDI

Artvin İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda Artvin Gazi Ortaokulu tarafından 6 Haziran 2021 Pazar günü yapılacak olan LGS' ye ilden katılacak tüm öğrencilere yönelik motivasyon konseri çevrim içi olarak yapıldı.

3 Haziran 2021 Perşembe günü Saat 20.00'de gerçekleştirilen motivasyon etkinliği İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar'ın açılış konuşması ile başladı. Acar, etkinliğin hazırlanmasında emekleri olan Gazi Ortaokulu idarecileri ve öğretmenlere teşekkür ederek başladığı konuşmasında, salgın sürecinde öğretmenlerin uzaktan eğitim faaliyetleri ve derslerin yanında yaptıkları birçok çalışma ile öğrencilerin başarısı arttırmak için yoğun gayret gösterdiğini hatırlattı. Öğrencilerimiz de bu çalışmalardan etkili şekilde yararlanarak bu süreci avantaja çevirdiklerini ifade ederek başarı dileklerinde bulundu.

Yoğun katılımla gerçekleşen çevrim içi konserde öğrenciler Müzik Öğretmenleri Orkun Bedir, Büşra Çelik Altunbaş, Serdar Yılmaz, Tulum Sanatçısı Özgür Genç ve Gazi Ortaokulu öğrencilerinden oluşan müzik grubunun söylediği şarkılarla eğlenceli anlar yaşadılar.

Etkinliğe İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cüneyt Kamaci, Gazi Ortaokulu Müdürü Osman Pehlivan, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.