Yerel
Giriş Tarihi : 20-01-2023 17:26

Miting alanları ve yürüyüşü güzergâhı belirlendi 

Miting alanları ve yürüyüşü güzergâhı belirlendi 

Artvin Valiliği, toplantı ve gösteri yürüyüşü güzergâh ve miting alanlarını duyurdu. Atapark Önü ilk toplanma yeri, Cumhuriyet Caddesi yürüyüş güzergâhı ve Halitpaşa Meydanı ise toplantı alanı oldu.

Artvin Valiliği, 37766704-640-13240 sayılı onayı ile toplantı ve gösteri yürüyüşü ve miting alanları olarak duyuru yayınladı duyuruya göre, Atapark Önü ilk toplanma yeri, Cumhuriyet Caddesi yürüyüş güzergâhı ve Halitpaşa Meydanı ise toplantı alanı oldu. Cumhuriyet Caddesi, Şehit Dursun Acar Caddesi, İnönü Caddesi, Halitpaşa Caddesi, Yurttaş Saraç Caddesi ve Dereüstü Sokak dağılma yerleri olarak belirlendi. Artvin Valiliği, Valilik Önü’nü seçim dönemlerinde mitinglerde kullanılması için talepleri değerlendirecek.

Artvin Valiliği’nin duyurusunda şu ifadeleri kullandı;

“Valilik Makamının 09.01.2023 tarihli ve 37766704-640-13240 sayılı onayı ile toplantı ve gösteri yürüyüşü ve miting alanları olarak; İlimiz Çarşı Mah. Cami Meydanı (Atapark Önü) ilk toplanma yeri, Cumhuriyet Caddesi yürüyüş güzergâhı ve Halitpaşa Meydanı ise toplantı alanı, Cumhuriyet Caddesi yürüyüş güzergahı ve Halitpaşa Meydanı ise toplantı alanı, Cumhuriyet Caddesi, Şehit Dursun Acar Caddesi (Halk Evi Cad.), İnönü Caddesi, Halitpaşa Caddesi, Yurttaş Saraç Caddesi ve Dereüstü Sokak dağılma yerleri olarak belirlenmiştir.

Seçim dönemlerinde yoğun halk kitlelerine hitaben yapılacak olan açık hava toplantılarında Milli İrade Meydanının (Valilik önü) toplantı alanı olarak kullanılması talepleri ayrıca Valiliğimizce değerlendirilecektir.”

Malvina BİBİLASHVİLİ

Artvin'de HaberArtvin'de Haber