YEREL
Giriş Tarihi : 24-06-2021 10:58   Güncelleme : 24-06-2021 11:54

Mikail Kalyoncu Güven Tazeledi

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Federasyonu 2.inci olağan kongresini,merkezinin bulunduğu Doğu kışla Gençlik Parkı No : 30/31 adresinde 70 delegenin 60’şının çoğunluğun katılımı ile gerçekleşti.

Mikail Kalyoncu Güven Tazeledi

Genel Kurula Divan Başkanlığı için  Önceki Dönem Belediye Başkanlığı yapan İsmail Baran,Katip ve üyelikler için Lastik İş Genel Başkanı ve Disk Genel Başkan Yardımcısı Olan Alaattin Sarı,Kocaeli Tarım İl Müdürü Yüksel Çil,Mehmet Demireri,Aliriza İnceyıldız,Arzu Yıldız  divan yönetimi olarak kongre üyelerinden onay alındı.İstiklal Marşımız okunarak   seçim süreci başladı.

Kongre üyelerine faaliyet raporunu  önceki yönetimde Genel Sekreter olan Ali Tokgöz okuyarak ibraz edildi.Genel Mali Hesap raporunun sunumunu Mali Müşavir Musa Özcan sunumu ile kongre üyelerine ibraz edilerek onaylandı.

Başkan Mikail Kalyoncu”Kongre üyelerine teşekkür ederek başladığı konuşmasına tüm delegasyonun katılımı için çok mutluluk veren tablo karşımızda,Gerçekten çok sorumluluk gerektiren durumla karşı karşıyayız.Hiç  bir Artvinli hemşerimizin boynunu  bükecek çalışma içersinde olmayacağız.Tüm Dünyada olduğu gibi bu pandemi süreci başladığından bu yana yaklaşık  1.5 yıldır hizmetlerimiz sekteye uğradı.Özellikle bu Pandemi süreci ALLAH’ın izni ile başımızdan def olur inşallah.Fedarasyonumuzun kuruluşunda Çok emeği geçen Ayhan Ayyıldız’ı  rahmetle anıyorum.”diyerek sözlerine  tamamladı.

Kongreye katılamayan Eski Orman Bakanı Hasan Ekinci, Eski Tarım Bakanı Faruk Çelik, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Dr. İsrafil Kışla ve Artvin Milletvekilleri Av. Erkan Balta'ya telgraflarıyla iyi duygularını ilettiler. Ayrıca Kongreye Video Konferans yöntemiyle Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan ile Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu katılıp, hayırlı olsun dileklerini iletti.