YEREL
Giriş Tarihi : 20-08-2021 23:16   Güncelleme : 20-08-2021 23:23

“MEMLEKET PARTİSİ OLARAK ARTVİN’E BAHARI MÜJDELEYECEĞİZ”

Memleket Partisi Artvin İl Başkanlığına Fehmi Mutlu seçildi. 1’inci olağan İl Kongresinde seçime tek liste olarak giren Fehmi Mutlu, Memleket Partisi İl Başkanı oldu.

“MEMLEKET PARTİSİ OLARAK ARTVİN’E BAHARI MÜJDELEYECEĞİZ”

Başkan seçildikten sonra düşüncelerini aktaran Fehmi Mutlu, “Memleket partisi olarak halkımızla sokağın itibar ettiği insanlarla birlikte yola giriyoruz. Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Hiç kimseye dininden, ırkından, cinsinden, cinsiyetinden dolayı ayrım yapmayacağız. Çevreci olmayanların bizim partimizde yeri yoktur. Atatürk ilke ve inkılaplarını savunan insanlar bizim partimizde her zaman yeri vardır, olacaktır, olmaya da devam edecektir” dedi.

“Artvin’de siyasete renk katacağız”

İl Başkanı Fehmi Mutlu Memleket Partisi olarak Artvin’de siyasete renk katacaklarını aktararak, “Memleket Partisinin seçilmiş il başkanı olarak söylüyorum bizim kimseyle bir hesabımız yoktur. Ama şunu söylüyorum parti kuramazsın dediler kurduk, ilçe kongrelerini yapamazsın dediler yaptık, Artvin’de il kongresini yapamazsın dediler yaptık. Ve halkın teveccühünü isteğini arzusunu en iyi şekilde gördük. Buna da kayıtsız kalma şansımız yok. Memleket partisi olarak halkımızla sokağın itibar ettiği insanlarla birlikte yola giriyoruz. Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Hiç kimseyi dininden ırkından cinsinden cinsiyetinden ayrım yapmayacağız. Çevreci olmayanların bizim partimizde yeri yoktur. Atatürk ilke ve inkılaplarını savunan insanlar bizim partimizde her zaman yeri vardır olacaktır olmaya da devam edecektir. Kongremizi onure eden İyi Parti İl Başkanı Kemalettin Akgök, Merkez İlçe Başkanı Yusuf İnce, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Genç, Borçka CHP İl Meclis Üyesi Celal Alparslan ve gelen diğer konuklarımıza teşekkür ederim. Bugün bu kadardık yarın bunun iki misli olacağız her gün çoğalarak birleşe birleşe bu milletin yüzünü güldüreceğiz onların isteklerini eğitimle ilgili sorunlarını gelecekleri ile ilgili karamsarlıklarını çözeceğiz. Başlarını yukarı kaldırsınlar bir çift göz onlara yeter o da ulu önder Atatürk’ündür” ifadelerini kullandı.

Memleket Partisi Yönetim Kurulu Asıl Üye isimleri şöyle:

“Canset Yaşar Çavuş, Zeki Koç, Dursun Bilir, Murat Arslan, Dilek Arıkören, Abdullahbilgin, Mine Yakut, Demet Şimşek, Cemil Tosoğlu, Hayrettin Aygün, Nizamettin Dinder, Erdi Akbıyık, Şükrane Çelik, Bülent Yaşar Polat, Yılmaz Yaşar, Tekin Yıldız, Mesude Tutum, Serkan Dişli, Alaaddin Yeter, Şengül Dursun, Erhan Yıldırım”

Yönetim kurulu yedek üye isimleri şöyle:

“Zeki Aksoy, Mehmet Kibar, Murat Yıldız, Aygül Yakut, Muhammet Bülbül, Erol Altun, Murat Can, Ali Torun, Erdem Aksakal, Taner Aydın”

Disiplin Kurulu Asıl Üyeler:

Nihat Çelik, Balabey Özcan, Nazan Yakut, Halil Savaş, Özer Kurt, Aila Mutlu, Barış Tekin

Disiplin Kurulu Yedek Üyeler:

Göksen Yazgeldi, Murat Beşiroğlu, Tekin Yazıcı,

Üst Kurul Üyeleri:

Fehmi Mutlu, Canset Yaşar Çavuş, Osman Zeki Yakut, Soner Dursun