YEREL
Giriş Tarihi : 18-08-2021 11:26   Güncelleme : 18-08-2021 11:26

MEMLEKET PARTİSİ 1. OLAĞAN İL KONGRESİ GERÇEKLEŞECEK

Memleket Partisi 1’inci Olağan İl Kongresi 20 Ağustos Cuma günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

MEMLEKET PARTİSİ 1. OLAĞAN İL KONGRESİ GERÇEKLEŞECEK

Memleket Partisi İl Başkanı Fehmi Mutlu yaptığı açıklamada ilçe kongrelerini tamamladıklarını 20 Ağustos Cuma günü 1’inci Olağan İl Kongresini gerçekleştireceklerini belitti.

Henüz 2 aylık yeni bir parti örgütü olduklarını, 2 ay içinde tüzüğün kendilerine vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda ilçe örgütlenmelerini ve kongrelerini tamamlayıp 1’inci Olağan İl Kongresini 20 Ağustos Cuma günü yapacaklarını ifade Eden Mutlu, “İlçe yönetimlerimizle de bütün olarak hareket ederek Çoruh Park içinde bulunan Joker kafede; kardeşlik, huzur içerisinde, şölen şeklinde kongremizi gerçekleştireceğiz. Artvin’de yaşayan tüm halkımızı bekliyoruz. İl ve ilçe olağanüstü kongrelerimizi tamamladıktan sonra 18 Eylül tarihinde Ankara’da gerçekleşecek kurultaya katılacağız. Kurultay delegelerimiz hazır” dedi.

Mutlu açıklamasının devamında Memleket Partisi Genel Genel Sekreter Yardımcısı, Merkez Yürütme Kurulu üyesi Mert Ünlü, Parti Meclis üyesi Ömer Özdoğan ve Parti Meclis üyesi Ruşen Sever’in gerçekleştirecekleri 1’inci Olağan Kongresine katılım göstereceklerini söyleyerek, “Genel Başkanımız Muharrem İnce, Cumhurbaşkanlığı seçiminde 50 artı 1 alarak Cumhurbaşkanı olacak inşallah. Bununla ilgili şu an 52 ilde parti teşkilatı kuruldu. Diğer illerde de çalışmalar devam ediyor. Biz parti kurmak için parti kurmuyoruz, ilkeli olan, memleket partisine gönül vermiş geleceğini arayan insanları partimize davet ediyoruz” dedi.

DİLAN ŞAHİNBAŞ