SİYASET
Giriş Tarihi : 31-08-2022 14:44

Kılıçdaroğlu, Gençlere Seslendi

Kılıçdaroğlu, Gençlere Seslendi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu "Gelecek aylarda her türlü provokasyona maruz kalacağız" dedi ve gençlere seslendi: "Birileri çalsın, çırpsın diye ve gençliğinizden bir 5 sene daha heba olsun diye sizler birbirinize düşmeyeceksiniz. Siz barıştınız, benim görevim de bu barışı korumaktır."

Kılıçdaroğlu, gençlere seslendi: Gelecek aylarda her türlü provokasyona maruz kalacağız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gençlere seslenerek, "Gelecek aylarda ne olursa olsun, sakın sakın sakın kavga etmeyin. Sakın provoke olmayın" dedi.

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, "Gençler, size yeniden seslenmek istiyorum. Gelecek aylarda her türlü provokasyona maruz kalacağız" diye konuştu.

"Bu ülkenin size bir gençlik borcu var" diyen Kılıçdaroğlu, "Birileri çalsın, çırpsın diye ve gençliğinizden bir 5 sene daha heba olsun diye sizler birbirinize düşmeyeceksiniz. Siz barıştınız, benim görevim de bu barışı korumaktır" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları şöyle:

"Gençler, size yeniden seslenmek istiyorum. Gelecek aylarda her türlü provokasyona maruz kalacağız. Ne olursa olsun, kavga etmeyecekseniz. İnançlısı, inançsızı, imam hatiplisi, şortlusu, başörtülüsü… Ne olursanız ve kim olursanız olun, bir ortak noktanız var: Gençliğiniz çalındı!

Bu ülkenin size bir gençlik borcu var. Hedefim, siyaset hayatımın sonuna giderken, olabildiğince o borcu telafi etmektir. Bunun, miraslarımdan biri olmasını istiyorum. Size her gün yaşattıkları nefes darlığını bitiren demokrat amcanız olarak hatırlanmak istiyorum.

Onun için gelecek aylarda ne olursa olsun, sakın sakın sakın kavga etmeyin. Sakın provoke olmayın. Birileri çalsın, çırpsın diye ve gençliğinizden bir 5 sene daha heba olsun diye sizler birbirinize düşmeyeceksiniz. Siz barıştınız, benim görevim de bu barışı korumaktır.

Bu barışı korumak için Edirne’den Kars’a, ülkemizin her kilometre karesine ayak basacağım ve bu barışı anlatacağım. Sizler helalleşirken, arsızı, uğursuzu, hırsızı, çantacısı, borsacısından, sizden çalınan her kuruşun hesabı sorulacak."

Haber Merkezi

 

AdminAdmin