YEREL
Giriş Tarihi : 03-07-2021 11:07   Güncelleme : 03-07-2021 11:08

Kemalpaşa’dan Yeni Haber

Sağlık alanında Kemalpaşa’da yeni bir adım daha atıldı.

Kemalpaşa’dan Yeni Haber

Kemalpaşa’da açılışı yapılan Selin Eczane değerli katılımcıların katılımı ile kurdele kesimiyle birlikte Kemalpaşa halkının hizmetine açıldı.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek ve birçok değerli katılımcının yer aldığı açılışta kurdele kesimi öncesi yaptığı konuşmada şu açıklamalara yer veren Akçiçek, “ Kemalpaşa’da hizmete açılan ve vatandaşlarımızın sağlık bakımından ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir eczanenin açılışını yapmaktan büyük onur duyduk. Böyle bir hizmet alanının Kemalpaşa’da bulunması bundan sonra hepimiz için hayırlı olacağını düşünüyoruz. Umarız ki genç girişken kardeşlerimizin de gerek Kemalpaşa olsun gerekse Artvin ve diğer ilçelerimiz olsun, Artvin’e katkı sağlayabilecekleri ve de Artvin adına yapacakları çalışmalarında sakın çekinmesinler bizler bugün sadece eczanemizin açılışı değil sağlıkta olduğu gibi birçok alanda gençlerimizi, vatandaşlarımızı destekliyoruz. Dileriz ki daha fazla iş yerinin ve birçok sektörün açılışına şahit oluruz, bugün buraya destek olmaya gelen ve açılışımızda yer alan tüm vatandaşlarımıza iyi ki varsınız diyorum “ diye konuştu.

Kurdele kesimi sonrası eczaneyi gezmek üzere değerli katılımcılar içeriyi ziyaret etti. Yapılan gezi ziyareti sırasında tatlı sohbetler ile açılış sonlandı.