YEREL
Giriş Tarihi : 18-04-2022 12:00   Güncelleme : 18-04-2022 12:00

“Kayıp yaşamak istemiyoruz”

“Kayıp yaşamak istemiyoruz”

Artvin Hopaspor Başkanvekili Osman Akkaya,Hopaspor’un Karaman Belediyespor ile gerçekleştireceği karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.

Akkaya “Her maç olduğu gibi bu maçta taraftarımıza çok ihtiyacımız var. Desteklerini bekliyoruz. Bu karşılaşmayı kazanarak yolumuza kayıpsız devam etmek istiyoruz” dedi.

Artvin Hopaspor Başkanvekili Osman Akkaya, “Her maç olduğu gibi bu maçta taraftarımıza çok ihtiyacımız var. Desteklerini bekliyoruz. Bu karşılaşmayı kazanarak yolumuza kayıpsız devam etmek istiyoruz”

TFF 3. Lig 1. Grup’ta play-off mücadelesi veren Artvin Hopaspor’ da Başkanvekili Osman Akkaya, Karaman Belediyespor maçı öncesi konuştu. Çok kritik bir maça çıkacaklarını söyleyen Akkaya, “Karaman Belediyespor ile oynayacağımız maç iki takım açısından da büyük önem arz ediyor. Rakibimiz düşmemek bizde play-off potasından kopmama adına sahaya çıkacağız” dedi.

Karşılaşma biletlerinin ücretsiz olduğu hatırlatan Akkaya, “Bu maç öncesinde yönetim kurulu olarak bütün biletleri kendimiz alarak mücadeleyi taraftarımıza ücretsiz yaptık. Her maç olduğu gibi bu maçta taraftarımıza çok ihtiyacımız var. Desteklerini bekliyoruz. Bu karşılaşmayı kazanarak yolumuza kayıpsız devam etmek istiyoruz” diye konuştu.