YEREL
Giriş Tarihi : 23-08-2022 12:45

Karakuş ve Günel Ailesinin Mutlu Günü

Karakuş ve Günel Ailesinin Mutlu Günü

Artvinli Diş Hekimi Ezgi Karakuş ile İzmirli Kültür Bakanlığı Sanatçısı Fırat Günel muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Perihan ve Muammer Karakuş çiftinin kızı Diş Hekimi Ezgi Karakuş ile Füsun ve Vedat çiftinin Kültür Bakanlığı Sanatçısı oğulları Fırat Günel Şelale Düğün Salonunda yaptıkları düğünlerinin ilk töreniniişe dünya evine girdi. Çiftin İzmir’deki düğün törenleri ise 5 Eylül’de yapılacak.

20 Ağustos 2022 Cumartesi günü yapılan düğünde çiftin nikahını Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin kıydı ve genç çiftlere 1 tam Cumhuriyet altını hediye etti.

Biricik kızları Ezgi’yi İzmir’e evlendiren Perihan, Muammer Karakuş çifti, bu mutlu günlerinde düğünlerine gelerek mutluluklarını paylaşan dost, akraba ve arkadaşlarına teşekkür ederek;“Ezgi kızımızı İzmir’e uğurluyoruz. Her anne baba çocuklarının mutlu, güzel bir yuva kurmasını arzu eder. Bugün biricik kızımız Ezgi ve damadımız Fırat’ın düğününü yaptık. İkinci düğünümüz 5 Eylül 2022 Pazartesi günü İzmir İnciraltı’nda Şamdan Düğün Salonu’nda olacak.

Bu akşam bizleri yalnız bırakmayarak düğünümüze katılan, mutluluğumuzu paylaşan, onurlandıran, arzu ettiği halde gelemeyip mesaj atan, telefonla dileklerini ileten tüm dost, akraba ve arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Artvin’de muhteşem bir düğün ile dünya evine giren Diş Hekimi Ezgi Karakuş ve Kültür Bakanlığı Sanatçısı Fırat Günel çifti de kısa bir açıklamasında konuklarına teşekkür etti. Ezgi ve Fırat çifti;“Bugün bizim en mutlu günümüz. Bizleri bugünde yalnız bırakmayan çok değerli dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. 20 Ağustos 2022 tarihi bizim için ömür boyu mutluluk yıldönümümüz olacak. Bu akşam bir ömrü birlikte yaşamak için imzamızı attık.

İkinci düğünümüz 5 Eylül’de İzmir’de İnciraltı’nda Şamdan Düğün Salonu’nda olacak. O düğünümüzde İzmir’deki akraba, dost ve arkadaşlarımız için olacak. Artvin ile İzmir arasında kurduğumuz gönül ve dostluk köprüsü bizden sonra başka dostluklara da vesile olması dileklerimizle, bir kere daha tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Dilan Şahinbaş

AdminAdmin