YEREL
Giriş Tarihi : 25-09-2021 11:48   Güncelleme : 25-09-2021 11:50

İTFAİYECİLİK HAFTASI MÜNASEBETİYLE

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Yönetimi, her yıl 25 Eylül - 1 Ekim aralığında kutlanan İtfaiyecilik Haftası nedeni ile Artvin Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personellerini ziyaret etti.

İTFAİYECİLİK HAFTASI MÜNASEBETİYLE

İtfaiye Haftası nedeni ile İtfaiye Müdürlüğüne yapılan ziyarete Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Çoruh, Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Avukat Reşat Murat Genç ve yönetim üyeleri katılım gösterdi.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Merkez İlçe Başkanımız Sayın Olgun Gümrükçü, “İtfaiyecilerin, İtfaiyecilik haftası nedeniyle bugün. İtfaiye Müdürümüz Ercan Bey burada, diğer itfaiye personeli arkadaşlarımız burada. İtfaiyecilik herkesin aklına sadece yangınlardaki görev olarak nitelendiriliyor ama itfaiyecilik belediye hizmetlerinin 7/24 mücadele veren bir hizmet noktası. Mücadele veren bütün arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Sadece İtfaiyecilik Haftası münasebetiyle buraya gelemdik, biz zaten sürekli itfaiyeye, itfaiye personeli arkadaşlarımızın yanına gelerek dertlerini, sorunlarını dinliyoruz. Her zaman Artvinlinin yanında oluyorlar bu açıdan hepsine çok teşekkür ediyorum ve İtfaiyecilik haftalarını kutluyorum” dedi.

İtfaiye Müdürü Ercan ise “İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Tüm itfaiyecilere yangınsız günler dileğiyle” dedi.

DİLAN ŞAHİNBAŞ