YEREL
Giriş Tarihi : 25-12-2021 11:17   Güncelleme : 25-12-2021 11:17

İlk Yarının Son Maçına Hazır

İlk Yarının Son Maçına Hazır

Artvin Çoruhspor Kulübü Teknik Direktörü Hürriyet Gündoğdu Bölgesel Amatör Ligi’nin tamamlanacak olan ilk yarının son maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Gündoğdu takımın antrenmanı esnasında yaptığı açıklama şu ifadeleri kullandı:

“Bana göre sezonun hatta son 3 maçın en güzelini Iğdır maçı ile oynadık. Takım halinde, çocukların, arkadaşların, futbolcuların kazanma hırsına, maçın motivasyonuna, maça hazırlanmasından çok çok memnunum. Bunu da sahada gösterdiler. Hak ettikleri bir galibiyet aldılar. Aynı hırs, aynı inanç, aynı motivasyonla takım haline Ağrı Vefaspor maçına hazırlanıyoruz. 

Takımın moral ve motivasyonu çok iyi, herhangi bir sıkıntı yok. Bunu sahaya da yansıtacaklarını düşünüyorum. Neşeli bir şekilde, inançlı bir şekilde, hırslı bir şekilde Ağrı Vefaspor maçına hazırlanıyoruz.  4 futbolcumuz sakat şu an. Kimisi düz koşulara çıkıyor kimisi istirahat halinde. Maça kadar hepsinin sağlığının yerine gelmesi için çalışıyoruz.

Takımın eksik yönleri var hem teknik ekip olarak hem yönetim olarak rapor halinde masaya yatıracağız. Eksik bölgelere takviyeler mutlaka olacaktır.”