KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 18-12-2021 16:03   Güncelleme : 18-12-2021 16:03

İFTİRA

İFTİRA

Sevgili okuyucularım ülkede gündem değişinde nasıl değişirse değişsin anlayış son hızı ile devam ediyor burada günah, ayıp, vicdan, insanlık hiçe sayılıyor çamur at çamur tutmaz ise ize kalsın düşüncesi ile siyaset yapılıyor olması asla kabul edilmez. Sayın iç işleri bakanım İstanbul belediyesinde beş yüz küsur terörist var diye iddia ediyorsun bu ülkenin iç işleri bakanı olduğunuzu sanıyorum unutuyorsunuz sizin göreviniz terör Ve teröristin reklamını yapmak değil yasal yapılması gereken ne ise onu yapmaktır. Siyasi beklenti içinde gündem değişsin diye Devletin asıl görevi olan terör Ve terörist ile mücadele edilmesi gerektiğini atlıyorsunuz.

Bakın Beyler devlet şikâyet etmez gerekeni yapar İstanbul belediyesi veya başka bir yerde terörist varsa bunu açıklamaya gerek Yok onların reklamını etmeye hiç gerek Yok gerek olan yasal işlem yapmak konuşmak değil. Siz sizden olmayan, sizin gibi düşünmeyen her kese terörist diyorsunuz size göre Ülkenin yüzde kırk sekizi terörist öyle mi? açılım günlerini ne çabuk unuttunuz devlet televizyonuna çıkardığınız teröristleri. Biz terör Ve terörist ile müzekkere edilmez mücadele edilir derken bize kızıyordunuz şimdi bir türlü kabullenemediğiniz İstanbul belediyesi seçimlerini ve sayın başkan İmamoğlu nu teröriste iş verdi diye suçluyor sununuz ve iftira atıyorsunuz bu devlet yönetimine yakışır bir iş değil.

Sevgili okuyucularım hangi görüşten hangi partiden olursanız olun bu önemli değil demokrasi çok görüş çok parti için var ama içinde iftira Yok olmamalı devlet terörist diye onu bunu suçlamaz açılım süresi içinde bunlarla yakın ilişkiye giren sizlersiniz İmamoğlu veya başkaları değil terör bir insanlık suçudur Ve görüldüğü yerde gereken yapılmalıdır bunlarla asla pazarlık olmaz bununla asla kimse suçlanmaz siz sizden olmayanı terörist diye suçlarsanız terörün reklamını yaparsınız bunu kabul etmemiz mümkün değil. Siyasetinizi iftira üzerinden değil gerçekler üzerinden yürütseniz çok daha bu ülkeye katkı sağlarsınız saygılarımla