Yerel
Giriş Tarihi : 27-08-2022 13:04

İdris Nebi Şimşek Hayatını Kaybetti

İdris Nebi Şimşek Hayatını Kaybetti

Artvin bir değerini daha kaybetti. İdris Nebi Şimşek hayatını kaybetti

Artvin’in sevilen, saygın esnaf ve eşrafından İdris Nebi Şimşek (90) hayata veda etti. Uzun süredir, yaşlılığa bağlı şikayetler nedeniyle tedavi gören Şimşek, 25 Ağustos 2022 Perşembe günü hayata gözlerini yumdu.

İdris Nebi Şimşek’in cenazesi bugün Artvin Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Balcıoğlu Mezarlığı’nda sonsuzluğa uğurlanacak.

Babasının ölüm haberi sonrası başsağlığı için eve gelen, telefonla arayan, mesaj gönderen dost ve akrabalarına aile adına teşekkür eden oğulları Murat ve Ahmet Şimşek,

“Babamız yaşlılığa bağlı hastalıklar nedeniyle uzun zamandır tedavi görmekteydi. Kimi zaman evdeydi. Kimi zaman hastanede... Babamı 25 Ağustos Perşembe akşam üzeri kaybettik. Vefat nedeniyle bizleri arayıp başsağlığı dileyen, evimize gelen, mesaj çeken tüm dost, akraba ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Babamızın cenazesi yurt dışından ve yurt içinden uzaklardan gelen aile bireylerimizi beklemek için 27 Ağustos 2022 Cumartesi günü Artvin Merkez Camii’nde kalınacak cenaze namazının ardından sonsuzluğa uğurlayacağız. Mekânı cennet olsun.”

İdris Nebi Şimşek evli, 90 yaşında, evli ve 3 çocuk babasıydı.

AdminAdmin