Yerel
Giriş Tarihi : 24-10-2022 10:47

Hopa TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Hopa TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Demircioğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Hopa Belediyesi eski Başkanı Mahir Dudak Hopa Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu, Meclis Başkanı Kemal Makar ve Yönetimi ile bir araya geldi.

Ziyarete Meclis Üyesi Ata Tolga Yazıcıoğlu ve Yazar Hasan Azaklı katıldı.

Hopa’da yapılan ticari ve sosyal faaliyetler hakkında gerçekleştirilen sohbet sonrası Mahir Dudak oda organ seçimlerinde göreve gelen Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ve Yönetimine başarılar diledi.

Uzunkaya’dan Ziyaret

İlçemiz İş insanlarından Muhammet Uzunkaya Hopa Ticaret ve Sanayi Odası’nıziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ve Meclis Başkanı Kemal Makar’ı makamında ziyaret etti.

Uzunkaya; Oda organ seçimlerinde göreve gelen Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ve Yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Demircioğlu ve Makar’a masa isimliği hediye etti.

Başkan Demircioğlu ve Makar ziyaretinden dolayı Uzunkaya’ya Teşekkürlerini İletti.

Cumhuriyet Başsavcısı’nın Ziyareti

Hopa Cumhuriyet Başsavcısı Adem Çalış Hopa Ticaret ve Sanayi Odası’nıziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ve Meclis Başkanı Kemal Makar ve Yönetimi ile bir araya geldi.
Ziyarete Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersan Gedik, Meclis Üyeleri Cengiz Balta, Ata Tolga Yazıcıoğlu ve Samet Dalkılıç katıldı.
Başsavcı Çalış oda organ seçimlerinde göreve gelen Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ve Yönetimine başarılar diledi.

Denizin Asi Çocukları

Hopaspor taraftar grubu Denizin Asi Çocukları Hopa Ticaret ve Sanayi Odası’nıziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu, Meclis Başkanı Kemal Makar ve Yönetimi ile bir araya geldi.

Ziyarete Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersan Gedik, Meclis Üyeleri Cemalettin Arslan, Cengiz Balta katıldı.

Taraftar grubu oda organ seçimlerinde göreve gelen Yönetim Kurulu başkanı Osman Demircioğlu ve Yönetimine başarılar diledi.

Ayşe ÖZDER

Artvin'de HaberArtvin'de Haber