YEREL
Giriş Tarihi : 24-05-2021 10:51   Güncelleme : 24-05-2021 10:53

HOPA TSO ZİYARETİ

16-22 Mayıs haftasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında SGK Artvin İl Müdürü Kahraman Derece ve Hopa Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcısı Mustafa Büyükkülekçi Oda ziyareti yaparak Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Başkan Yardımcıları Okan Poyraz ve Şükrü Aydemir ile bir araya geldiler.

HOPA TSO ZİYARETİ

Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan Başkan Akyürek 28.000 çalışanı bulunan SGK camiasının ve tüm yurttaşların Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı.

Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Mustafa Memoğlu Hopa TSO’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ile bir araya geldi.

Pandemi sürecinin Oda üyelerine etkisi ve tamamen kapanan sektörler hakkında bilgi alışverişi gerçekleştirilen görüşmede, sorunlarla başlayan turizm sektörü hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantı sonrasında Memoğlu Hopa TSO peyzaj çalışmalarına destek vererek Tamarillo (domates ağacı) hediye etti.

Ziyaretlerin ardından Sivil Toplum Kuruluşları meclis toplantısı gerçekleşti.

Hopa ve Kemalpaşa’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları Hopa TSO Meclis Toplantı salonunda 2021 yılı 2. toplantısını S.S-08-1 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Harun VAYİÇ başkanlığında gerçekleştirdi.

Toplantıda Hopa Otobüs Terminali Projesi ile ilgili sürdürülen çalışmalar, sorunlarla boğuşan turizm sektörü, 1. Sürgün yaş çay hasadı, ilçenin kadın istihdamını artırmaya yönelik Hopa TSO tarafından çalışmaları başlatılan kadın kooperatifi kurulması ve son olarak da ilçe gündeminde tartışma yaratan Hopa sahili dolgu projesi konularında fikir alışverişi gerçekleştirildi.