YEREL
Giriş Tarihi : 14-04-2022 17:36   Güncelleme : 14-04-2022 17:36

HEP BİRLİKTE ÇIKILACAK

HEP BİRLİKTE ÇIKILACAK

Yusufeli yeni yerleşim yeri için TOKİ ile yapılan görüşmeler sonrasında yeni yerleşim yerinde konut teslimi ile ilgili süreç yeniden düzenlendi.

Yusufeli Belediye Başkanı , Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Alkan, Ak Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı ve Ak Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta’nın TOKİ ile yapılan görüşmeler sonrasında yeni yerleşim yerinde konut teslimi ile ilgili süreç yeniden düzenlendi.

Yeni yerleşimde konutlar bitmeye başlayınca, bir taraftan da taşınma ve konutların teslim zamanları planlanmaya başlandı. Mayıs ayı içerisinde fiyatların belirlenmesi bekleniyor. Fiyatlarla birlikte konut teslimleri ve borçlandırma işlemleri de yapılacak.

Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Alkan, Ak Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı ve Ak Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta’nın yürüttüğü görüşmeler sonrasında konut teslim  tutanağında  tartışmalara konu olan maddeler çıkartılarak tutanağa;”….bitmiş durumu ve ekli konut tespit föyünde belirtilen eksikliklerin yüklenici firma tarafından tamamlanması şartıyla teslim aldım.” ibaresi eklendi.

TOKİ Finans Daire Başkanı Ayhan Karaca ve beraberindeki heyet Yusufeli Belediyesini ziyaret ederek süreç ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Yusufeli Belediyesi