YEREL
Giriş Tarihi : 07-09-2021 10:41   Güncelleme : 07-09-2021 10:41

HAZIRLIKLAR YERİNDE İNCELENDİ

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Hopa, Kemalpaşa ve Arhavi’deki okulların açılış hazırlıklarını yerinde inceledi.

HAZIRLIKLAR YERİNDE İNCELENDİ

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Hopa, Kemalpaşa ve Arhavi ilçelerimizi ziyaret ederek dün tüm kademelerde ve tam zamanlı olarak açılan okullarda, devam eden hazırlık çalışmalarını yerinde incelemek için 4 Eylül’de okulları gezdi.

Ziyaretlerine Hopa İlçemiz ile başlayan Acar, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi ve Yavuz Selim Ortaokulundaki açılış hazırlıkları ve fiziksel onarımları yerinde inceleyerek okul idarecilerinden bilgi aldı.

Ardından Kemalpaşa ilçemizi ziyaret eden Acar, Serhat İlkokulunda yapılan onarım çalışmaları ve açılış hazırlıklarını yerinde inceleyerek okul idarecilerinden bilgi aldı. Acar, okulda yaptığı incelemelerin ardından okul bahçesi yakınında bulunan çay tarlasında yapılan çay kesimine katıldı.

Devamında Arhavi ilçemizi ziyaret eden Acar, Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunda devam eden inşaat ve hazırlık çalışmalarını yerinde inceledi.

Acar, okullarımızı eksiksiz olarak eğitim öğretime hazırlamak için özverili çalışmalarında bulunan okul idarecileri, öğretmen ve personellerimize teşekkür ederek ziyaretlerini sonlandırdı.

Ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’a İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erol Murtezaoğlu, Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın ve Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Cengiz ve Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş eşlik ettiler.