YEREL
Giriş Tarihi : 13-04-2022 11:41   Güncelleme : 13-04-2022 11:41

Hayde Arhavi Halkı

Hayde Arhavi Halkı

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Arhavispor 13 Nisan Çarşamba günü (bugün) şampiyonluk maçına çıkıyor.

Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 3. Grupta liderlik maçı Erzurum’da tarafsız sahada oynanacak. Şampiyonluk maçında Arhavispor Spor Kulübü ile Doğubeyazıt Spor Kulübü karşı karşıya gelecek.

Normal sezonu eşit puanda bitiren Arhavispor Kulübü ile Doğubeyazıt Spor kendi aralarında oynadıkları maçlarda aldıkları puan ve attıkları goller de eşit olunca sınucu belirlemek için tarafısz sahada final maçına çıkacaklar.

Hopaspor Taraftar Grubu Denizin Asi Çocukları, Arhavispor’un 13 Nisan Çarşamba günü (bugün) Erzurum’da oynayacağı şampiyonluk maçı öncesi mesaj yayınlayarak “Erzurum’da şampiyonluk maçına çıkacak olan Arhavispor’a başarılar dileriz. Erzurum’da bulunan taraftar grubu üyelerimizle birlikte maçta omuz omuza olacağız” dedi.

Denizin Asi Çocuklarından yayınlanan mesajda şu ifadeler eyer aldı:

“Değerli Arhavi halkı Çarşamba günü Erzurum’da oynanacak olan şampiyonluk maçına tüm halkımızı davet ediyoruz. Sen ben yok tek bir şey var omuz omuza şanlı Arhavispor’umuzu 3. Lige çıkarmak.

Deplasmana gelecek taraftarlarımız mutlaka atkı ve formalarıyla gelmeleri, olmayanların da sarı siyah giyinmeye özen göstermeleri önemle rica olunur. Hayde Arhavi halkı 90 dakika susmadan takımını desteklemeye Erzurum’a.”

Dilan Şahinbaş