YEREL
Giriş Tarihi : 20-08-2021 11:48   Güncelleme : 20-08-2021 11:48

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

TFF 3. Lig’de 2021-2022 sezonunun başlangıç tarihi belirlendi. Buna göre; TFF 3. Lig’de yeni sezon 4-5 Eylül tarihlerinde oynanacak maçlarla başlayacak ve normal sezon 30 Nisan 2022 tarihinde sona erecek.

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

Ağustos ayının ilk haftalarında Erzurum’da kapma girerek yeni sezon hazırlıklarına başlayan Artvin Hopaspor yeni transferlerle de gücüne güç kattı. Denizin Asi Çocukları sezon hazırlıklarına dolu dizgin devam ederken, tek hedef sezon sonu 2’nci Lig parolasıyla lige hazırlanıyor.

Kamp çalışmalarını değerlendiren Kulüp As Başkanı Kemal Makar, Hopaspor’un şampiyonluğa dair verdiği sözü bu sene tutacağını belirtirken Kulüp Başkan Yardımcısı Osman Akkaya ise Hopaspor’un şampiyonluğu hedeflediği bu süreçte yerel yönetim ve Devlet Kurumlarından destek beklediklerini belirtti.

Başkan Makar, Erzurum’da devam eden hazırlık kampının 21 Ağustos’ta noktalanacağını belirterek, “Erzurum’da hocalarımızla birlikte istişare ettiğimizde hazırlık maçlarında her şeyin güzel gittiğini görüyoruz. Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımızın hepsi birer ikişer gün kampa geliyor ve futbolcularımızla birebir ilgileniyorlar, hocalarımızla istişare halinde bulunuyorlar. Her şey güzel gidiyor. Hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Artvin Hopaspor’umuz şampiyonluğa dair verdiği sözü bu sene tutacağına inanıyorum” dedi. 

Osman Akkaya yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Hopaspor’un mevcut kemik kadrosunu tuttuk. Geçen yıl ligin 2’nci yarısında yaptığımız transferlerden sonra takımın ön tarafında gol atar pozisyonda eksiklerimiz vardı, Arhavi Spor Kulubü’nden Bilal Çebi’yi transfer ettik. Menemen Spor’dan Melih Kılıç’ı transfer ettik. Kenar sporcularımızı transfer ettik. Son olarak Başkanımız Göksel Cihan’ın özverili çalışmasıyla Konyaspor Süper Lig’de anlaşması bulunan 10 numara pozisyonlu Selim Dilli’yi transfer ettik. Bu sene hedefimiz Yerel yönetim ve Devlet Kurumlarının desteği ile takımımızı 2’nci lige çıkarmak. Bütün siyasi partilerin bu konuda bize destek vermesi gerekiyor. Diğer kulüplere bakıyoruz, belediyeler olsun, Valilik olsun diğer kurum kuruluşlar olsun destekliyorlar. Bizim sadece taraftar desteğimiz var.”

DİLAN ŞAHİNBAŞ