YEREL
Giriş Tarihi : 21-09-2022 10:53

Gülbahar ve Erkin Çiftinin Muhteşem Düğünü

Gülbahar ve Erkin Çiftinin Muhteşem Düğünü

Akçiçek ve Ustabaş ailelerinin mutlu günü. Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’in oğlu Erkin Akçiçek’in düğününde salon dar geldi. 

Gelin ve damat CHP’li olunca Artvin’de ki tüm CHP’lileri bir araya getirdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yanı sıra çok sayıda milletvekili ve Türkiye’nin farklı şehir Belediye başkanlarının çelenkleri düğün Salonu girişinde dikkat çekti.

CHP Hopa Eski İlçe Başkanı Fehmi /Sebahat Ustabaş çiftinin kızı Gülbahar ile Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek/Gülümser Akçiçek çiftinin oğlu Erkin’in düğünü muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Gülbahar ve Erkin’in düğünü siyasileri ve iş dünyasını buluşturdu. Dünürler, Sebahat-Fehmi Ustabaş, Ergül- Gülümser Akçiçek çifti ise konuklarını kapıda karşıladı.

Arhavi Bayraktar Kültür Merkezinde 17 Eylül 2022 cumartesi günü yapılan düğüne, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan,  CHP Artvin 22. Dönem Milletvekili Yüksel Çorbacıoğlu, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin,  Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan,  Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, CHP il Başkanı Ahmet Biber, İYİ Parti İl Başkanı Kemalettin Akgök, Artvin Faal Gazeteciler Derneği Başkanı Yaşar Kars ve yönetim kurulu üyeleri, CHP ilçe başkanları, genel meclis üyeleri, Gazeteciler, Belediye meclis üyeleri, Dost, akranlardan oluşan davetliler katıldı. Davetliler salona sığmadı.

 Düğün sonrası kısa bir açıklama yapan Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, “Akçiçek ve Ustabaş ailelerinin bu mutlu gününde bizi yalnız bırakmayan tüm dost, akraba ve arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.

Davetimize gelemeyeceğini belirtip çelenk gönderen başta Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere tüm çelenk gönderen milletvekili ve Belediye başkanlarımıza dostlarımıza, mesaj yazan, mutluluk dileyen herkese çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Muhteşem bir düğün ile dünya evine giren Gülbahar ve Erkin Çifti, “Bugün 17 Eylül 2022Cumartesi. Bu tarih bizim için unutulmaz bir gün olacak. Çünkü çok değerli büyüklerimizin, dostlarımızın, akrabalarımızın bizi onurlandırdığı ömrümüz boyunca asla unutamayacağımız güzel bir düğün oldu. 

Düğünümüze gelen, gelemeyip çelenk, çiçek, mesaj gönderen tüm dost, akrabalarımıza çok teşekkür ediyoruz” şeklinde duygularını dile getirdiler.

Özel

AdminAdmin