YEREL
Giriş Tarihi : 27-05-2021 11:10   Güncelleme : 27-05-2021 11:10

GELİNLİKLERDE YAZ SEZONU

Yaz sezonunda gelinlikçilerde talep artışı meydana gelmiş bulunmakta.

GELİNLİKLERDE YAZ SEZONU

Nurten Keskin iş hayatına atıldığı dönemde pandeminin olmadığını ve pandemi sürecinin esnaflar olarak sorunlara neden olduğunun dikkatini çekti.

Pandeminin içindeyiz

Keskin, işe başladığı zamanların pandemi olmadığına dikkat çekti “ Biz işe başladığımız zaman pandemi süreci yoktu. O zamanlar işlerimiz normal ve yaz sezonları canlı geçiyordu fakat şimdi talepler yaz sezonunun açılması ile olsa bile eskisi gibi canlılık söz konusu değil. Pandemi içerisinde yer aldığımız durum her esnafımız gibi bizlerde sorunlar ile karşı karşıyayız Allaha şükür hiç yoktan işlerimizde oluyor. Biz  iş yerimizde faaliyet gösterirken gerekli işlemleri yaptık ürünlerin siparişini verdik ama ondan sonra pandemi araya girince maalesef zarara uğradık en kısa sürede bu süreci hep birlikte atlatmayı umut ediyorum “ dedi.

Siparişlerimiz hep vardı

Siparişlerine yönelik taleplerin ne durumda olduğunu anlatan Keskin, “ Talepler her zaman vardı bu senede talepler aynı şekilde var. Pandeminin araya girmesi bizim için risk teşkil etse de işimizi yapmaktan geri kalmıyoruz. Özel siparişlerimiz oluyor mesela veya kendi hazır ürünlerimize talep oluyor bunları müşteri taleplerine göre uygun bir şekilde anlaşıp satışlarımızı yapıyoruz malum herkesin ekonomik durumu ortada pandemi herkesi derinden etkiledi bu yüzden elimizden geleni esnaf olarak yapmaya çalışıyoruz. Piyasanın canlılığı tartışılır fakat canlılık diğer yıllara oranla düşük ama talepler oluyor “ ifadeleri ile sonlandırdı