SPOR
Giriş Tarihi : 01-09-2022 10:51   Güncelleme : 01-09-2022 13:29

Geleceğin Futbolcularına Ziyaret

Geleceğin Futbolcularına Ziyaret

Borçka Kaymakamız Hakan Contarlı Trabzonspor Borçka Futbol Okulu’na ziyaret gerçekleştirdi.

İlçeye yeni atanan Kaymakam Hakan Contarlı Trabzonspor Borçka Futbol Okulunu ziyaret ederek, öğrencilerin idmanını izledi. İdmanın ardından oyuncular ile yan yana gelen Kaymakam Contarlı oyuncular ile bir süre sohbet etti ve akabinde oyuncular ile pas ve şut çalışması gerçekleştirdi.  

Kaymakam Contarlı’ya Trabzonspor Borçka Futbol Okuluna gerçekleştirdiği ziyarette Borçka KÖYDES Müdürü Veysel Ertürk eşlik etti.

Kaymakam Hakan Contarlı ile futbol okulunun oyuncuları arasında keyifli dakikalar yaşandı.

Trabzonspor Futbol Okulu sahibi Osman Genç ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Sayın Kaymakamımızın ilçemize gelişi daha birkaç gün olmasına rağmen bizleri ziyaret etmesi ve desteklerini dile getirmesi; bizleri memnun ederken, futbol okulumuz ailesi olarak Sayın Kaymakamımıza yeni görevinde başarılar diliyor, nazik ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ediyoruz.

Bugün gerçekleştirdiğimiz idmanımızı izleyen Kaymakamımız akabinde futbol okulumuz oyuncuları ile bol bol sohbet eti ve ardından oyuncumuz Umuthan Demirci ile pas çalışması yaptı. Pas çalışmasından sonra ise kaleye geçen minik eldivenimiz Eymen Asaf Arslan ile Kaymakamımız arasında şut çalışması yapıldı.

Nazik ziyaretleri için Borçka Kaymakamımız Sayın Hakan Contarlı’ya Trabzonspor Borçka Futbol Okulu ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Dilan Şahinbaş

AdminAdmin