YEREL
Giriş Tarihi : 28-04-2022 12:44   Güncelleme : 28-04-2022 12:44

Geleceğe Nefes Oldular

Geleceğe Nefes Oldular

Artvin Orman Bölge Müdürlüğünün Artvin Faal Gazeteciler Derneğine ağaçlandırılacak yer olarak belirlediği Artvin-Borçka karayolu Ormanlı Mevkiinde fidan dikimi gerçekleştirdi. Basın emekçilerinin katıldığı fidan dikimi etkinliğinde gazeteciler geleceğe nefes oldular.

Orman Bölge Müdürü Dr. Mimar Sinan Özkaya fidanları toprakla buluştururken yaptığı açıklamada, “Siz değerli basın emekçileriyle bugün burada fidan dikmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Artvin Faal Gazeteciler Derneği ve basın emekçilerinin gelip geçerken gölgesinde dinlenebileceği alanlar oluşturuyoruz. Katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi. 

Artvin Faal Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kars “Sağ olsun Orman Bölge Müdürlüğümüzün gösterdiği bu alanda ağaçlandırma etkinliği düzenliyoruz. Artvin Faal Gazeteciler Derneği'nin ağaçlandırdığı alan olarak belirlenen bu yer, yaşam alanları formunda basın mensuplarının faydalanabileceği bir dinlenme alanına dönüştürülecek. Aynı zamanda çevreci bir derneğiz. Camia olarak böyle bir yerde ağaçlandırma çalışması yapmaktan son derece büyük mutluluk duymaktayız. Bunun için Artvin Orman Bölge Müdürlüğüne teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Orman Bölge Müdürlüğü