YEREL
Giriş Tarihi : 12-04-2021 13:09   Güncelleme : 12-04-2021 13:09

Geleceğe Nefes Oldular

Artvin’de Sağlık Kahramanları, Geleceğe Nefes Oldular

Geleceğe Nefes Oldular

Zorlu Covid-19 günleri boyunca, bizlere nefes olan  sağlık çalışanları, şimdide geleceğe nefes oldular.

Artvin Orman Bölge Müdürlüğünce ilimizde kurulan ” Sağlık Kahramanları Hatıra Ormanı” nın da Şeftali, Badem, Ceviz, Badem, Zakkum, Ateş Dikeni, Fıstık Çamı, Dut, Nar, Hurma fidanlarını toprakla buluşturan sağlık çalışanları geleceğe nefes oldular.

Katılımcı sağlık çalışanları,  Dünya Sağlık Haftasında böyle bir organizasyon hazırlanmasından dolayı onur ve gurur duyduklarını belirterek, teşekkür ettiler.

Sağlık çalışanlarının salgın sürecinde zor şartlarda olağanüstü bir gayret ve başarı gösterdiğini vurgulayan Orman Bölge Müdürü Dr. Mimar Sinan Özkaya bu zorlu günlerin anısına hatıra ormanı kurulduğunu söyleyerek katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür etti.

Fidan dikim etkinliğine Orman Bölge Müdürü Dr.Mimar Sinan Özkaya, İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Gürol Köroğlu, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Recep Yılmaz, Artvin Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Salih Mehmetoğlu, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr.Kemalettin Apaydın, Personel Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Yakup Dalkılıç, Sağlık Bakım Hizmetler Müdürü Gülten Bilmiş, Sağlık Hizmetler Müdür Yardımcısı Yaşar Dağ,  Artvin Orman İşletme Müdürü Tuncay Bilmiş, Sağlık çalışanları ve kurum çalışanları katıldı.

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü