YEREL
Giriş Tarihi : 25-12-2021 11:19   Güncelleme : 25-12-2021 11:19

Geçim Zamanında Halkımızın Yanındayız

Geçim Zamanında Halkımızın Yanındayız

 

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan İlyas Helvacı’nın da katılımı ile esnafları gezerek mektup dağıttı.

Esnafları gezerek, esnafların sorunlarını dinleyen, iktidara geldiklerinde esnaflarla ilgili yapacakları çalışmaları anlatan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Talip Sücü, esnaf ziyareti esnasında şu açıklamaları yaptı:

“Biz esnafa bolluk ve bereketin simgesi olan aynı zamanda partimizin simgesi olan başak ile beraber gittik. Bolluk ve bereketli günler diledik kendilerine.

Esnafımızın da bizlere karşı bakışı farklı, artık yeter diyorlar. Sağcılardan da solculardan da artık sıkıldıklarını dile getiriyorlar. Bu davaların boş olduğunu artık farkında esnafımız. Artık Yeniden MillîGörüşü, yeniden Erbakan’ı ülkenin başında görmek istiyorlar.

Genel Başkan Yardımcımızın da esnaflara söylediği gibi ‘Seçim zamanı değil, geçim zamanı halkımızın yanındayız.” Dolayısıyla biz şu anda geçim derdinde olan insanların derdini dinlemeye geldik.

Önümüzde olabilecek seçimlerde de insanlarımızın dertlerine deva olabilmemiz noktasında bugünden önümüzü görmeye çalışıyoruz. Önümüzdeki yılın 6’ncı ayından sonra seçim beklediğimiz söyleyebilirim bu benim şahsi düşüncem.”

 

Dilan Şahinbaş