YEREL
Giriş Tarihi : 05-11-2021 11:25   Güncelleme : 05-11-2021 11:25

Futsal Turnuvası Sona Erdi

Futsal Turnuvası Sona Erdi

Hopa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Futsal Turnuvası, İlçe Spor Salonunda oynanan Final Maçları ile tamamlandı.

Hopa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Futsal Turnuvası, İlçe Spor Salonunda oynanan final maçları ile tamamlandı. Sporseverler tarafından yoğun ilgi gösterilen turnuva boyunca takımların taraftarları da tribünlerden takımlarını desteklemesi renkli görüntülerin de oluşmasına neden oldu. Futsal turnuvası sonunda Yavuz Selim İlkokulu Turnuva birincisi olurken, ikinciliği Hopa Kaymakamlığı ve üçüncülüğü de Hopaport Futsal takımı kazandı.

Turnuvada dereceye giren takımlara kupa ve ödülleri Cumhuriyet Bayramı kutlama programı kapsamında Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Zafer Yazıcı tarafından verildi.

Hopaport Takımı Üçüncülük Kupasını Genel Müdür Özer’e takdim etti.

Turnuva boyunca oynadığı 3 karşılaşmayı da kazanarak yarı finale yükselen Hopaport takımı yarı final karşılaşmasını kaybederek Turnuva’ da üçüncülüğü kazanmıştı.

Hopaport İsmail Temelkaya, Tolga Küçükkaya, Mesut Kavak, Okan Yıldırım, Mehmet Lokumcu, Hakan Akbulut, İbrahim Sevimli, Olgun Kamış, Barış Altıntaş, Mehmet Çelik, Devrim Barsbay ve Asim Aksoy’dan oluşan ekip kazandıkları üçüncülük kupasını Genel Müdür Meriç Burçin Özer’e takdim ettiler.

Genel Müdür Özer, şampiyonluk yolunda güçlü takımlar ile karşılaşan oyuncularını 3 karşılaşma kazanmalarını anlamlı bulduğunu ifade ederek “Heyecanlı bir yarı final karşılaşması oynadınız. Şans faktörü biraz da rakip Tarımspor’dan yana oldu.

Gösterdiğiniz performans ve kazanma azminizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Spor centilmenliktir. Turnuva’ da bu anlamda başladığı gibi aynı centilmenlik içinde sona erdi. Turnuva’ da Üçüncü olup bu kupayı HOPAPORT’a kazandırmanızı anlamlı buluyorum. Hepinizi bu kupayı limanımız kupaları arasına kattığınız için tebrik ediyorum” dedi.