YEREL
Giriş Tarihi : 24-08-2021 11:23   Güncelleme : 24-08-2021 11:23

FUTBOLDA HEDEFLER BÜYÜK

2021 - 2022 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Artvin Çoruhspor’un Teknik direktör Coşkun Öz ve Ekibi öncülüğünde sezon hazırlıklarına başladı.

FUTBOLDA HEDEFLER BÜYÜK

Ekim ayının 2. Haftası başlaması planlanan Bölgesel Amatör Liginde Artvin Çoruhspor, deplasmanlara gidecek, rakipleri gelecek, puanlar alınacak veya kaybedilecek, her hafta yeni bir heyecan 8 ay boyunca devam edecek.

Artvin Çoruhspor’un Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada, “Yönetim kurulu olarak maddi manevi çok yorulacağımız bir sürece girdiğimizin farkındayız. Yönetim kurulu olarak bizler diyoruz ki BAŞKA ARTVİN YOK bu şehir bizim sevdamız, bu şehir bizim namusumuz her yönüyle koruyacağız, her yönüyle daha güzeli için mücadele edeceğiz” denildi.

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi;

“Tüm Artvin halkına Özellikle Siyasilere, mülki idare amirlerine, sivil toplum örgütlerine esnafımıza ve Artvin’den yıllarca ekmek yiyen son model jeeplerle gezen yerli ve yabancı iş insanlarına buradan seslenmek istiyoruz. Bizlere destek olun Geleceğin teminatı Artvin’in çocuklarına sahip çıkın Devlet bile amatör spor kulüplerine yardım edenlerden vergi almıyor Artvin halkı bizler 25 yıldır bu özlemi çekmekteyiz, 25 yıl sonra çıktığımız bu sezonda şampiyon olalım ve Hopaspor kulübünün ardında Artvin’imizi temsil edelim.  Tüm ARTVİN halkına buradan sesleniyoruz. Bizim yanımızda olun hep birlikte hedefimiz olan profesyonel lige çıkalım. Her şey hayal etmekle başlar. Hedef 3.lig.”

DİLAN ŞAHİNBAŞ