YEREL
Giriş Tarihi : 02-04-2021 13:54   Güncelleme : 02-04-2021 13:54

Fısfıs İsmail konuk oldu

Hopa Kariyer Günlerinin Konuğu Oyuncu Süleyman Yağcı Oldu.

Fısfıs İsmail konuk oldu

Artvin BİLGE Projesi kapsamında Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen çevrimiçi kariyer günleri etkinliği kamuda uzun yıllar ambulans şoförü olarak çalışan ve Çocuklar Duymasın Dizisinde Fısfıs İsmail Karakterine hayat veren oyuncu Süleyman Yağcı'nın konuk olduğu programla devam etti.

Programın açılış konuşmasını yapan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, salgın sürecinde öğrenci, öğretmen ve veli yararına birçok online program düzenlediklerini belirterek, kariyer çalışmaları ile öğrencilerin meslekleri tanımalarını, kişilik özellikleri ve yeteneklerine uygun hedefler belirlemelerini sağlamayı amaçladıklarını ifade etti.

Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte asıl mesleği ambulans şoförlüğü olan oynadığı dizi ve filmlerle tüm Türkiye'de tanınan Süleyman Yağcı mesleki tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.

Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın, İl ve İlçe Şube Müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı etkinlik katılımcılardan gelen soruların yanıtlanması ile tamamlandı.