YEREL
Giriş Tarihi : 26-03-2021 10:14   Güncelleme : 26-03-2021 10:22

Fenerium Artvin’de

Fenerbahçe Kulübüne ait lisanslı ürünlerin satışının yapıldığı gezici Fenerium Tır’ı Artvin’e geldi.

Fenerium Artvin’de

Artrium AVM önünde lisanslı Fenerbahçe ürünlerinin satışını yapan Tır salgın nedeniyle geçen yıllara oranla büyük düşüş yaşadı. Fenerbahçe ürünlerinin satıldığı tırın Artvinli Fenerbahçe taraftarlarından yeterli ilgi göremediğini söyleyen Fenerbahçe Gezici Mobil Tır Yetkilisi İlker Murat, ‘’ Artvin’e İstanbul’dan geliyoruz ve birçok defa Artvin’e gelmiş bulunmaktayız. Biz yılda iki defa geliyoruz ve bizim ekip olarak Artvin’e ikinci gelişimiz oluyor. Pandemi durumu gittiğimiz İl veya İlçelerde izin satış izni almamızda problem olabiliyor. Tabi şehirlerin kendince salgının önüne geçmek için oluşturduğu kurallar mevcut bu yüzden ufak tefek bu problemleri yaşamamız kaçınılmaz oluyor. Pandemi’nin satışlarımızda çok büyük etkisi yok sonuçta taraftar bize her şekilde ulaşabiliyor. Yani izin konusunda problemler yaşayabiliyoruz diyebilirim’’ dedi.

Artvin taraftarlarının diğer İllere oranla satışların ne yönde ilerlediğini vurgulayan Murat ‘’ Artvin diğer yerlere göre satış bakımından düşük bir İl diğer bir deyişle ilgi var ama sadece hafta sonları daha iyi oluyor hafta içi daha durgun geçiyor. Pandemi olmadan önceki yıllara oranla şu anki dönemde muazzam düşüş olduğunu söyleyebilirim. Hem Ülke genelinde hem Artvin genelinde olmak üzere muazzam düşüş olduğunu daha önceki yıllara oranla söyleyebilirim. Bizler zaten Fenerium mağazalarının olmadığı yerlere gidiyoruz olan yerlere zaten gitmiyoruz büyük şehirlerde genelde Fenerium mağazaları mevcut bu durumda Artvin gibi biraz daha küçük İl ve İlçelere gittiğimizin bilgisini vermemde iyi olacaktır ‘’ dedi. 

Fenerium tırı Artvin’de, Artrium AVM önünde durmuş vaziyette. Üç gün boyunca hizmet verecek olan tır Fenerbahçe taraftarları için Artrium AVM önünde taraftarlarının desteğini bekliyor.