YEREL
Giriş Tarihi : 30-05-2022 13:12   Güncelleme : 30-05-2022 13:15

“Esnafımızın Sesi ve Teminatıyız”

“Esnafımızın Sesi ve Teminatıyız”

Artvin ESOB’a bağlı esnaflar artık Trabzon Medical Park Trabzon Hastanesi’nde yüzde 70 indirimli muayene olacak.

Artvin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Trabzon Medical Park Trabzon Hastanesi ile protokol yaparak ESOB’a bağlı esnaflar için yüzde 70 indirim sağladı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şeref Öngüner protokole dair şu açıklamalarda bulundu:

“Trabzon Medical Park Trabzon Hastanesi ile yapmış olduğumuz protokol doğrultusunda,sizler için tedavinizde yüzde 70 indirim sağlamış bulunmaktayız.

Detaylar şu şekildedir;

Normal şartlarda check-up ücreti 4500 TL bandında iken kazanmış olduğunuz %70 indirim ile 1450 TL'ye düşmektedir. İki taksit şeklinde ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz. İlk ödeme olarak kuryemiz aracılığı ile sizlere katılım sertifikası gönderiyoruz. Kurye tarafından ulaşan sertifikaya 350 TL makbuz karşılığında kısmı ödeme yapıyorsunuz. Geri kalan kısmı 1 yıl içerisinde ne zaman kendinizi hazır hissederseniz check-up yaptıracağınız gün ödeyebilirsiniz. Öncesinden sertifika göndermemizin sebebi, hem bu indirimden yararlanacağınızı gösteren bir belge olması hem sonrasında hastanede bununla check-up ödemesini gerçekleştiriyorsunuz. Kaydınız adı altında aile bireylerinizden veya çevrenizden aynı indirim fiyatıyla 6 kişiyi faydalandırabilirsiniz.

Check-Up Programı Şu Şekildedir;

Check-up Muayenesi, Kardiyoloji Muayenesi, Üroloji Muayenesi, Diyetisyen Muayenesi, Kadın Doğum Muayenesi, Hemogram: Kansızlık, kan hastalıkları ve kan hücrelerinin incelenmesi, Açlık Kan Şekeri : Şeker hastalığının tanısı, HbA1C : Diyabet hastalığının tanı ve takibi, ALT - AST - ALP - : Karaciğer fonksiyon testi, TSH: Troid hastalıklarının ve fonksiyonlarının tanı ve takibi, FT4: Troit-guatır hastalıklarının tanısı, FT3: Troit-guatır hastalıklarının tanısı, CRP: Vücuttaki iltihap oranı tespiti, Sedimentasyon: Enfeksiyon ve iltihabi hastalıkların tanı ve tedavisi, CEA: Kanser tarama testi, HBsAg: Hepatit B testi, Bun/Üre: Böbrek fonksiyon testi, Kreatinin: Böbrek fonksiyon testi, HDL ve LDL kolesterol: İyi huylu ve kötü huylu kolesterol ölçümü, Total Kolesterol - Trigliserid: Vücuttaki yağ oranının ölçümü, Tam İdrar Tetkiki: Böbrekler, idrar yolları ve idrar torbası hastalıkları tanısı, Gaitada Gizli Kan: Mide ve bağırsak kanamalarının tespiti, Akciğer Grafisi: Tek yönlü akciğer filmi, Tüm Batın Ultrasyonu: Karın içi organların ultrasyon ile incelenmesi, EKG: Kalp hastalıkları ve ritim bozuklukları tanısı, Ekokardiyografi: Kalp ultrasyonu kalbin iç yapısı ve fonksiyonlarının incelenmesi, Efor Treadmill: Kalp hastalıklarının tanısı için efor testi, Erkekler için Total PSA: Prostat kanseri tanısı, Kadınlar için 40 yaş altı meme USG: Kadınlar için 40 yaş üzeri memografi, Kadınlar için Smear Testi: Rahim ağzı (serviks) kanseri testi.

Randevu talepleriniz için 10 iş günü öncesinden,Sağlık Danışmanı Beytullah Bekler’e0530 917 85 26 numarasından (10.00 - 18.30 saatleri arasında) ulaşabilirsiniz.”

Dilan Şahinbaş