YEREL
Giriş Tarihi : 14-06-2022 12:56   Güncelleme : 14-06-2022 12:56

Engelleri sporla aşıyoruz projesi kapanış programı

Engelleri sporla aşıyoruz projesi kapanış programı

“Engelleri Sporla Aşıyoruz” projesi iş birliği protokolünün imzalanması ile özel gereksinimli bireylerin gelişimi için ilde gerçekleştirilen etkinliklerin kapanış programı gerçekleştirildi.

01.04.2022 tarihinde Artvin Çoruh Üniversitesi, Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Engelleri Sporla Aşıyoruz” projesi iş birliği protokolünün imzalanması ile özel gereksinimli bireylerin gelişimi için ilde gerçekleştirilen etkinliklerin kapanış programı 13.06.2022 Pazartesi günü Artvin Çoruh Üniversitesi ev sahipliğinde AÇÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ersoy, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran’ın katılımı ile yapıldı.

Üç kurumun insan ve lojistik kaynakları birlikte kullanılarak Artvin ilinde yaşayan engelli bireylerin spor yapma olanaklarının arttırıldığı projenin kapanış programında konuşan Acar; Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin, Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran’a vermiş oldukları desteklerden ötürü öğrenci ve velilerin adına teşekkür etti.

Program özel gereksinimli bireylerin kapanış etkinliklerini gerçekleştirmesi ve ödüllendirilmesinin ardından sonra erdi.

Artvin MEM