SİYASET
Giriş Tarihi : 27-02-2023 16:04

En büyük iskan projesi gerçekleştirildi

En büyük iskan projesi gerçekleştirildi

Ak Parti Yusufeli İlçe Başkanı İbrahim Alkan “Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde Türkiye’nin en büyük iskân projesi ilçemizde gerçekleşti” dedi.

Alkan açıklamasında “İlçemizde hak sahibi olamayan. Hemşerilerimiz için Vekilimiz Baş Danışmanımız İl Başkanımız Belediye Başkanımız İl Genel Meclisi Başkanımız ve Bakanlıklarımızla görüşmemiz neticesinde Bakanlarımızın talimatları üzerine Sanayi bölgesinde ve birinci bölgede özel idare üzerinden dükkânlar yapılması devam etmekte aynı zamanda alışveriş merkezinin içerisinde bin metre karelik dükkân içinde 20’ye yakın dükkân planlanmakta İlçemizde hak sahibi olamayan hemşerilerimizin teker teker talepleri yerine getirilmektedir.

Belediye Başkanımızın yapmış olduğu 50’ye yakın dükkânlar ile tamamıyla sorun çözüleceğini ifade ederek hiçbir hemşerimizin kaygıya kapılmasını istemiyoruz.

Yeterince dükkânların her işletmeciye yeteceğini belirtmek isterim kurumlarımızla yapılan çalışmaları yakinen takıp etmekteyiz ve İstişarelerimiz devam etmekte İnşallah en kısa zamanda evimize ekmek götürecek.

İş yerlerimiz tamamlanacaktır.Vekilimizin çalışmaları neticesinde Belediyemiz üzerinden arsa ve depolar hemşerilerimize tahsisi yapılmıştır.

Her zaman ifade ettiğimiz gibi bir adım atarak bir meseleyi çözüp öbür adımı atarak öbür meseleyi çözerek bu zamanlara kadar geldik Elhamdülillah.

Başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve bütün Bakanlıklarımız Vekilimiz Baş Danışmanımız İl Başkanımız Belediye Başkanımız İl genel meclisi Başkanımız teşkilatlarımızla ve bütün kurumlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde siz kıymetli hemşerilerimizin taleplerini ve sorunlarını yerine getirmek için gece gündüz çalıştık ve en kısa zamanda tamamlanmasında sağlayacağız.

Süreçte hak sahibi olmuş dükkânı elverişli olmayan büyüklerimiz ve kardeşlerimiz için de bir çalışma planlanmakta İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı tamamlayacağız.

Ak Parti Yusufeli İlçe Başkanı İbrahim Alkan Kıymetli hemşerilerime saygı ve sevgilerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Artvin'de HaberArtvin'de Haber