Yerel
Giriş Tarihi : 21-12-2022 12:52

Emekli kadın öğretmenlerden örnek davranış

Emekli kadın öğretmenlerden örnek davranış

Kent merkezinde yaşayan emekli kadın öğretmenler yaklaşık 30 yıldır sürdürdüğü gün etkinliğin, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Artvin şubesine destek olmak adına anlamlı hale dönüştürdüler.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Artvin Şubesinden yapılan açıklamada “Artvin'deki emekli öğretmenler, neredeyse 30 yıla yakın bir süredir devam ettirdikleri "gün" etkinliklerini Artvin ÇYDD’ye destek olmak adına anlamlı bir hale dönüştürdüler. Her ayın bir günü bir araya gelerek hoşça vakit geçiren emekli öğretmenlerimiz, günlerinde topladıkları paranın bir kısmını düzenli olarak her ay Artvin ÇYDD Şubesine bağışlayarak bir öğrencinin okumasına katkı sunmak istediklerini bize ilettiler. Bu örnek davranışları bizi çok ama çok mutlu etmiştir. Umarız başka gün yapan dostlarımız da bir araya gelip yaptıkları bu hoş etkinliklerinde bizi hatırlarlar. Belki de böylece her günün bir öğrencisi olur. Ne dersiniz?

Şehrimiz küçük ama gönüller büyük!

Değerli öğretmenlerimize bu ince davranışları için tekrar teşekkür ediyor,kendilerine uzun ve sağlıklı yıllar diliyoruz” ifadeleri yer aldı.

Artvin'de HaberArtvin'de Haber