SPOR
Giriş Tarihi : 25-01-2023 17:02

Eğitim görevlisi-antrenör başvuruları başladı

Eğitim görevlisi-antrenör başvuruları başladı

Artvin’de Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler ve Spor Branşlarında Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacağı açıklandı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda başvuru ile ilgili şu ifadeler yer aldı:

“GENÇLİK MERKEZLERİ İÇİN İSTENEN BELGELER

Vesikalık fotoğraf, eğitim mezuniyet belgesi, Sosyal Güvenlik Kurumunda kaydı olup olmadığına dair SGK Tescil ve Hizmet Dökümü, varsa Pedagojik formasyon belgesi, son iki yılda alanında seminere katılım belgesi, yabancı dil belgesi (son 5 yıl içerisinde en az 50 puan ve üzeri), sabıka kaydı.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan eğitim görevlisi adayları için; kurumlarından alacakları izin belgesi, kurumlarında ek ders alıyorlar ise ek ders saatini ve tabi oldukları mevzuat çerçevesinde almaları mümkün olan azami ek ders saatini gösterir belge.

Başvuru tarihleri:1 -12 Şubat 2023 tarihleri arasında başvurular alınacaktır.

ANTRENÖRLÜK İÇİN İSTENEN BELGELER

Vesikalık fotoğraf, eğitim mezuniyet belgesi, 2’nci Kademe Antrenörlük Belgesi,ilkokullarda spor dalı eğitimi için; Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olmak ve uygulama dersi aldığını gösterir transkript, Sosyal Güvenlik Kurumunda kaydı olup olmadığına dair SGK Tescil ve Hizmet Dökümü, varsaPedagojik formasyon belgesi, son 5 yıl içerisinde uluslararası bir müsabakada alınan antrenörlük görevini gösterir belge, son iki yılda alanında seminere katılım belgesi, yabancı dil belgesi (son 5 yıl içerisinde en az 50 puan ve üzeri), alanında milli sporcu belgesi, sabıka kaydı.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan eğitim görevlisi adayları için;

Kurumlarından alacakları izin belgesi, kurumlarında ek ders alıyorlar ise ek ders saatini ve tabi oldukları mevzuat çerçevesinde almaları mümkün olan azami ek ders saatini gösterir belge.

Başvuru tarihleri:1-12 Şubat 2023 tarihleri arasında başvurular alınacaktır.

Başvuru için 0466 212 11 44   numaralı telefondan randevu almanız gerekmektedir. Lütfen randevu saatinden önce başvuru merkezinde olunuz. Başvurular şahsen yapılacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için 0466 212 11 44  telefon numarası ve artvin@gsb.gov.tr e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.”

Artvin'de HaberArtvin'de Haber