YEREL
Giriş Tarihi : 03-01-2022 10:41   Güncelleme : 03-01-2022 10:41

Durmak Yok Yola Devam

Durmak Yok Yola Devam

İl Genel Meclis Başkanı Furkan Çakmak 2019 yerel seçimlerinin ardından 3 yıl içerisinde yaptıkları çalışmalardan bahsederek herkesin yeni yılını kutladı.

Yaklaşık 3’üncü yıllarını doldurduklarını, 2019 seçimlerinde göreve geldiklerini veİl Genel Meclis üyeliği görevine başladıklarını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“31 Mart itibariyle Meclis Başkanı olarak seçildim. 3 yıldır vatandaşlarımıza hizmet noktasında çaba gösteriyoruz, emek gösteriyoruz.Hamdolsun güzel hizmetler yaptık, güzel çalışmalar yaptık.

Turizm anlamında ben çok iddialı bir cümle kullanmıştım;‘2020 yılı turizm yılı olacak’ demiştim.Bu anlamda da 2021yılının son gününde ciddi aşamalar kaydettik. Bizim vatandaşlarımız, Artvin'in insanı markadır. Şimdi biz ürünlerimizi de marka haline getirdik, çayımız marka oldu, balımız marka oldu, zeytin yağımız marka oldu dolayısıyla bütün ürünlerimiz marka. Mağazamızı açtık.Şu anda gastronomi müzemizi de açtık, yaban hayat müzemiz açılmak üzere.İbrikli Marinayıbiliyorsunuz zaten şu anda aşamaları bitti.Olumlu anlamda tepkiler aldık.Karadeniz iskelesi bitmek üzere kısa bir süre kaldı.

İlimiz anlamında gerçekten güzel çalışmalar yaptık. Bunlar tabii ki de bir anda olan şeyler değil.Bunları yaparken siyasi büyüklerimiz başta olmak üzere, Artvin Valimiz başta olmak üzere bütün ekip arkadaşlarımızın desteklerini gördük, hemşerilerimizin desteklerini gördük. Gerçekten güzel çalışmalar yaptık.

3 yıldır yaptığımız hizmetlerle Artvinli hemşerilerimizin güzel desteklerini gördük, bizlere destek verip bu göreve getirdiler. Bizler de onlara layık olmak için güzel çalışmalar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. 2024 yılında görevimiz bitene kadar Allah'ın izniyle gece gündüz demeden çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.

Cumhurbaşkanı’mızın her zaman söylediği bir cümle vardır;‘Durmak yok yola devam’ biz de aynı şekilde heyecanımızı ilk günkü gibi kaybetmeden çalışmalarımızı aralıksız devam ettireceğiz.Hemşerilerimiz müsterih olsun. 2021 yılını da tamamladık. 2022 yılının barış, huzur, pandemisiz günleri getirmesini yüce rabbimden niyaz ediyorum. Tekrardan bütün hemşerilerimize sağlık sıhhat ve uzun ömürler diliyor, hepsine saygı sevgi ve hürmetlerimi arz ediyorum. Bütün hemşerilerimizin yeni yılını kutluyorum.”

 

Dilan Şahinbaş