YEREL
Giriş Tarihi : 12-05-2021 13:17   Güncelleme : 12-05-2021 13:23

DURAKLARIN YERİ DEĞİŞTİ

Gerçekleştirilen doğalgaz çalışmaları nedeni ile taksi duraklarının yerleri geçici olarak değiştirildi.

DURAKLARIN YERİ DEĞİŞTİ

İnönü caddesini hürriyet caddesine bağlayan yolda doğalgaz çalışmaları nedeni ile alanda bulunan merkez taksi durağı taksicileri geçici olarak Halit paşa meydanında bulunan taksi durağı alanından hizmet vermeye başladı.

Konuyla ilgili bilgi veren taksiciler yol yapımları devam edene kadar Halit paşa meydanında hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.

Taksici Mustafa Arslan, ‘’ Artvin Merkezde oturuyorum. Doğalgaz çalışmaları nedeni ile bizim durağımızdaki sıkıntılar arabaların gidiş, gelişler olmadığı için 2. Durağımız olan bibak durağına yanaştık. Orada sadece 2 tane araç nöbetçi olarak bırakıyoruz oradan çıkan araç olduğu zaman buradan haber veriyoruz. Vatandaşımıza hem oradan hem buradan hizmet vermeye çalışıyoruz. Ama doğalgaz Artvin’imize geliyor buda güzel bir an önce yolların yapılıp bu durumdan kurtulup güzel hizmet vermeyi bekliyoruz ‘’ dedi.

Taksici Kani Kaynar ise ‘’ yaklaşık 5 senedir taksicilik yapıyorum. Bu çalışmalardan dolayı biraz etkilendik ama yapılması da gerekiyor. Şu anda bibak kavşağındaki durağımızda araçlarımız duruyor geçici bir süre 2 araç burada Artvin merkez durağımızda Artvin halkına hizmet etmeye devam ediyoruz. Sıralamayı yine burada yapıyoruz yukarıdaki arkadaşlarımız takip ediyor biz buradan çıkınca telefon ile yönlendiriyoruz. Zaten sistemimizde var gerekeni yapıyoruz doğalgaz çalışmasının bize söylenen bitiş zamanı bir 15-20 gün içerisinde biteceği bu daha da uzayabilir veya kısa bir süreçte bitebilir. Belediyemizin de çalışması olacak birde doğalgaz çalışmasından sonra biraz daha buradayız bakalım ‘’ diye konuştu.