KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 18-12-2021 10:26   Güncelleme : 18-12-2021 10:26

DIŞ GÜÇLER

DIŞ GÜÇLER

Sevgili okuyucularım görücü üsülü ile kız verirsin arada mutlak bir yakını olur ben oğlumuza kefilim falan der kız babası bu kefilliği kabül eder gençler evlenir şayet mutlu olurla Ve uzun süre mutluluğu devam ederse bunu Allah’a bağlarlar şayet mutsuz olur her gün hır gür çıkıyorsa iş kefil olan adama kalır . İşte Türkiye’deki işler aynen böyle gidiyor yönetmedikleri ekonominin sorumlusu dış güçler olarak değerlendiriliyor ya arkadaş bu ülkeyi dış güçler yönetiyor ise siz ne iş yaparsınız bu millet dış güçlere değil size oy verdi madem dış güçlere karşı elinizde bir güç yoksa ülkeyi yönetmeye neden ısrar ediyorsunuz .

Bakın Beyler milletin aklı ile oynamayın her yıl maliye bakanını Ve merkez bankası başkanını değiştiriyorsunuz bunu dış güçler mi yapıyor ? Tek akıl ile ülkeyi yönetiyor ortak akıl oluşturmuyor aklınıza ortak arıyorsunuz bunu dış güçler mi yapıyor ? Har vurup harman savuruyor lüks hayat yaşıyor soyguna , talana , ülkenin milli kaynakları satan satana bunu dış güçler mi yapıyor bu konuda o kadar çok örnek var ki İnan’ın kitap yazılır dış politikadaki yanlışlar yüzünden dünyada dostumuz kalmadı bunuda dış güçler yapıyor olmalı başarısız olduğunuz her işin sorumlusu dış güçler başarılı olduğunuz işler sizin öyle mi ?

Sevgili okuyucularım bizde bir söz var hem kel hem fodul adamlar bir türlü başarısız demiyor başarısızlığa kılıf arıyor ya dış güçler diyor yada yüce mevlamı suçluyor . Anlamış olmalılar ki dün bakan dış güçler diye bir şey Yok dedi umarım bunuda başına bir iş gelmez . Evet beyler sorun kişilerden değil sistemden kaynaklanıyor sen her işi ben bilirim dersen daha çok kılıf ararsın saygılarımla